Як скасувати завантаження.

Необхідність скасування вже почалася завантажити програму з App Store може виникнути з різних причин - випадкове натискання кнопки, не дуже гарне інтернет-з'єднання або повільна швидкість самої завантаження.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пауза» для призупинення активної завантаження програми в програмі Mac App Store і перейдіть в меню Purchased («Придбані») верхній панелі інструментів вікна програми для виконання операції скасування обраної завантаження.
2
Натисніть кнопку Options і утримуйте її в цьому положенні до появи опції Cancel («Скасування») замість команди Pause («Пауза»).
3
Натисніть кнопку Cancel і підтвердіть свій вибір у вікні запиту системи повторним натисканням кнопки Cancel Download.
4
Натисніть кнопку «Налаштування» на головному екрані iPhone або iPad (іконка з символом шестерінки) і включіть авіарежім в вікні налаштувань для скасування активної завантаження на мобільному пристрої.
5
Зачекайте десять хвилин і перезавантажте свій девайс.
6
Поверніться в меню «Налаштування» і перейдіть в розділ Wi-Fi при неможливості скасування активної завантаження.
7
Перетягніть вимикач з'єднання в положення «Вимкнено» і спробуйте видалити завантажувати додаток.
8
Натисніть піктограму загружаемого додатки для перекладу завантаження в режим «Пауза» і підключіть мобільний пристрій до комп'ютера за допомогою з'єднувального USB-кабелю для здійснення наступного спроби скасування активної завантаження.
9
Дочекайтеся визначення мобільного пристрою і виконайте деавторізацію в додатку iTunes.
10
Виберіть загружаемого додатки для перекладу завантаження в активний режим і дочекайтеся появи повідомлення про неможливість продовження виконання операції.
11
Дочекайтеся закінчення процесу завантаження програми на мобільному пристрої при недієвості всіх вищеописаних методів і виконайте синхронізацію iPhone або iPad з комп'ютером.
12
Видаліть непотрібне додаток в програмі iTunes і повторіть процес синхронізації для остаточного видалення обраної програми.