Як відобразити сторінку.

Поява проблем з відображенням сторінки в додатку Internet Explorer, що приводить до повідомлення про помилку «Неможливо відобразити сторінку», може викликатися нездатністю DNS-сервера дозволити іспользованіеURL-адрес.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виправлення помилки «Неможливо відобразити сторінку».
2
Розкрийте вузол «Мережеві підключення» подвійним кліком миші і викличте контекстне меню елемента «Підключення по локальній мережі» кліком правої кнопки миші.
3
Вкажіть пункт «Властивості» і знайдіть елемент «Протокол Інтернету (TCP/IP).
4
Виконайте натискання кнопки «Властивості», розташованої поруч зі знайденим елементом і і вкажіть необхідні адреси найближчих відкритих серверів (головного та додаткового) з ресурсу Open Root Server Confederation.
5
Підтвердіть команду використання вибраних серверів натисканням кнопки «Використовувати наступні адреси DNS-серверів» і виконайте натиснення кнопки OK для застосування обраних змін.
6
Поверніться до головного меню «Пуск» при непереборності проблем з відображенням сторінки і перейдіть в пункт "Виконати» для виконання операції скидання налаштувань TCP/IP за допомогою програми NetShell та спеціалізованої команди reset.
7
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску інструменту «Командний рядок».
8
Введіть значеніеnetsh int ip reset resetlog.txtв текстове поле командного рядка і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди перезапису ключів в системному реєстрі в веткеSystem \ CurrentControlSet \ Services \ Icpip \ Parameters і System \ CurrentControlSet \ Services \ DHCP \ Parameters.Данное дію дозволить здійснити скидання налаштувань протоколу TCP/IP і відновити вихідні параметри протоколу.
9
Завершіть роботу інструменту «Командний рядок» і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.