Як налаштувати звіти про доставку.

Електронна пошта доходить з одного місця в інше (навіть якщо це різні частини континенту) за хвилини. Єдиний мінус електронної пошти - неможливість простежити шлях письма і перевірити, доставлено воно. Однак деякі поштові програми дозволяють налаштовувати звіти про доставку. Одна з таких програм називається The Bat!
Інструкція
1
Запустіть програму The Bat. Якщо у вас не налаштована дана програма і не підключений жоден з ваших поштових скриньок, налаштуйте параметри. Вам знадобляться: назва вашої скриньки, пароль на доступ до нього, а також назви і порти для серверів прийому і відправки листів (це можна подивитися на сторінці вашого поштового сервера в інтернеті).
2
Як правило, настройка самого поштової скриньки відбувається швидко. Зайдіть на сайт mail.ru і натисніть на кнопку «Реєстрація». Далі заповніть всі дані, які запросить система. Збережіть назву електронного ящика і пароль доступу до нього. Введіть дані в програмі і збережіть.
3
Встановіть курсор на назві поштової скриньки і натисніть праву кнопку миші. Виберіть нижній пункт «Властивості поштової скриньки». Тут знаходяться всі налаштування, що стосуються роботи вашої поштової скриньки. Увімкніть пункт «Шаблони», «Новий лист».
4
Встановіть прапорці поряд із пунктами «Підтвердження доставки» і «Підтвердження прочитання». Врахуйте, що перше повідомлення відправляє поштовий сервер (тобто автоматичне оповіщення), а друге - відправляє сам користувач або його поштовий клієнт (тобто та ж програма The Bat, якщо ваш адресат користується нею).
5
Натисніть «Ок», щоб підтвердити зміни. Вивчіть інші пункти властивостей поштової скриньки. Тут можна налаштувати автоматичну перевірку надходження листів через певний інтервал часу, задати параметри збереження листів і створити заголовки нових повідомлень.
6
Не забувайте, що при виборі пункту «Підтвердження прочитання» ви залишаєте вибір користувачеві. Тобто ваш адресат може і не захотіти відправляти вам лист з підтвердженням про прочитання, і просто видалить його з папки «Вихідні».