Як вийняти батарею.

Батареї та акумулятори зараз використовуються більшістю портативних пристроїв: телефони, ноутбуки, пульти дистанційного керування, фотоапарати, mp3-плеєри і так далі. У кожному з них батарея витягується по-різному.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Для того щоб витягти акумулятор з вашого телефону, відкрийте кришку відсіку на задній стінці телефону, злегка натиснувши біля її основи. Зверніть увагу, що деякі кришки утримуються за допомогою спеціальних засувок, в цьому випадку знайдіть в конструкції пристрою спеціальні кнопки.
2
Якщо ви хочете вийняти акумулятор з вашого ноутбука або нетбука, переверніть його і знайдіть з правого боку спеціальний замок, положення якого потрібно пересунути в протилежну сторону (потрібні положення відзначені спеціальними піктограмами). Зліва відсуньте і утримуйте інший замок акумулятора, потім дістаньте батарею з відсіку комп'ютера.
3
Щоб дістати батарею з вашого портативного плеєра, яка знаходиться всередині нього, скористайтеся маленької хрестової викруткою і пластиковою картою. Відкрутіть видимі болти з корпусу (можуть ховатися за заглушками або за іншими зовнішніми елементами пристрою), після чого зніміть його панель за допомогою пластикової карти. Відкрутіть батарейний відсік і вийміть акумулятор з плеєра.
4
Якщо ви хочете отримати оригінальний акумулятор з фотоапарата, відкрийте засувку батарейного відсіку (поруч повинна знаходитися флеш-карта), відсуньте спеціальний утримувач батареї, або, якщо такий відсутній, просто злегка натисніть на неї пальцем. Якщо вам потрібно витягти звичайні акумулятори, просто знайдіть і відкрийте відповідну частину пристрою, в якому вони знаходяться, і переверніть фотоапарат, батарейки випадуть самі.
5
З якого б устрою вам не доводилося витягувати акумулятори та батареї, завжди попередньо читайте інструкції, потрібна вам інформація стосовно даного процесу знаходиться зазвичай на перших її сторінках. У випадку, якщо з якої-небудь причини у вас відсутній інструкція, ви завжди можете завантажити її з сайту виробника пристрою.
Корисна порада
Не виймайте внутрішній акумулятор пристрою поки на нього діє гарантія.