Як перемістити файл з карти пам'яті на телефон. Як в телефоні перемістити з карти в галерею.

Файли, що знаходяться в знімному модулі пам'яті вашого мобільного телефону досить легко перемістити в пам'ять телефону при дотриманні певних умов. Дана функція підтримується практично всіма сучасними мобільними пристроями.
Вам знадобиться
  • - драйвер телефону;
  • - кабель для підключення до комп'ютера.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно скопіювати або перемістити інформацію з пам'яті флеш-карти в пам'ять телефону або смартфона, переконайтеся в тому, що у вашій карті не встановлений режим захисту від копіювання, оскільки при його активації неможливе виконання даних дій. Також врахуйте, що обсяг пам'яті телефону часто набагато менше обсягу карти, тому переконайтеся в наявності необхідного вільного місця для переміщення даних.
2
Для того щоб перемістити дані на карті пам'яті телефону Samsung, виберіть необхідні елементи, відзначте їх (можна скористатися відміткою всіх позицій відразу в контекстному меню), потім виберіть пункт копіювання або переміщення в залежності від того, який з даних пунктів буде вам доступний.
3
У випадку якщо ви хочете перемістити дані з карти пам'яті телефону Nokia, зайдіть в карту з головного меню вашого телефону. Відзначте потрібні позиції і аналогічним чином перемістіть їх на телефон. Якщо необхідно, виберіть відразу всі позиції.
4
Якщо ви хочете перемістити дані з флеш-карти в пам'ять смартфона, зайдіть в панель керування або офісні додатки і запустіть диспетчер файлів, після чого з його меню здійсните обмін даними. Ви можете вибрати також як всі файли, так і деякі серед них.
5
Підключіть ваш мобільний пристрій до комп'ютера, попередньо встановивши і налаштувавши програмне забезпечення, що йде в комплекті з телефоном. Виберіть режим підключення PC Suite (може називатися залежно від назви програми-драйвера).
6
Виділіть необхідні дані в режимі управління файлами, після чого виберіть їх переміщення в пам'ять телефону. Перед виконанням операції можете підключити телефон в режимі накопичувача і перевірити файли на наявність вірусів, щоб не пошкодити систему телефону.
Корисна порада
Перед переміщенням виконуйте перевірку файлів, щоб вам не довелося відновлювати систему.