Як зарядити акумулятор Solite.

Зарядка автомобільного акумулятора ні в якому разі не повинна відбуватися в домашніх умовах і вже тим більше в квартирі. Виконуйте всі необхідні дії в провітрюваному приміщенні.
Вам знадобиться
  • - керівництво користувача.
Інструкція
1
Зніміть акумулятор з машини або просто знайдіть і виконайте відключення від нього плюсового і мінусового проводу, не витягуючи його з автомобіля. Надалі обов'язково дотримуйтесь схему підключення даних проводів. Викриття захисні елементи кріплення акумулятора.
2
Перевірте рівень вмісту електролітів - це необхідно робити обов'язково при кожній зарядці, якщо не хочете зіпсувати прилад. Якщо так цього мережевий провід зарядного пристрою знаходився в розетці, витягніть його з джерела живлення.
3
Накиньте клеми з зарядного пристрою на ваш акумулятор. Обов'язково дотримуйтесь полярності при підключенні; перевірте цей момент кілька разів ще до того, як включите зарядний пристрій в джерело подачі електрики. Долийте дистильованої води в акумулятор, щоб не підпалити частину його пластин, якщо при перевірці електролітів був виявлений відповідний недолік.
4
Дуже важливий момент. Не забудьте дотримуватися це умова щоразу перед зарядкою: провід до цього моменту не повинен бути підключений до джерела живлення; на всякий випадок не залишайте його в такому положенні, щоб надалі не забувати цю умову.
5
Дочекайтеся закінчення процесу зарядки акумулятора - це може зайняти кілька годин. Час може залежати від різних умов, не тільки від його ємності. Незважаючи на загальні правила зарядки акумуляторів перевіряйте вказівки в інструкції саме до вашої моделі, оскільки вона має свої особливості.
6
Частіше читайте тематичні форуми, які містять коментарі та поради інших користувачів акумуляторів виробництва Solite. При виконанні зарядки акумулятора автомобіля не перебуваєте в одному приміщенні з пристроєм, оскільки це шкідливо, а в деяких випадках і небезпечно для вашого здоров'я.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YBXf5iDAZU4
Корисна порада
Не нехтуйте особливостями моделі.