Як зібрати мобільний телефон.

Для того щоб зібрати мобільний телефон, ви повинні знати, як ви його розбирали. Зверніть увагу, що кожен телефон розбирається по-різному, оскільки має свої особливості конструкції.
Вам знадобиться
  • - невелика хрестова викрутка;
  • - пластикова карта або негострий ніж.
Інструкція
1
Розберіть ваш телефон, по ходу процесу записуючи етапи, щоб надалі не заплутатися з його складанням. Краще всього, якщо у вас є камера з функцією запису відео - в цьому випадку вам просто потрібно буде переглянути файл і виконати дії в зворотному порядку.
2
Підготуйте робочу поверхню, найкраще застелите її тканиною, щоб уникнути втрат дрібних внутрішніх елементів. Вибирайте викрутку відповідного розміру, щоб не пошкодити шурупи. Найкраще складайте витягнуті болти окремо, щоб надалі не сплутати їх і не зламати різьбу при зборці телефону.
3
Вимкніть ваш мобільний пристрій, відкрийте задню кришку, натиснувши на неї біля основи або натиснувши спеціальні кнопки з боків корпусу. Витягніть з нього батарею, карту пам'яті і сім-карту. Відкрутіть всі наявні видимі вам кріпильні елементи і за допомогою пластикової карти або неострого столового ножа відкрийте корпус телефону. Не застосовуйте для цього занадто багато зусиль, оскільки пластик легко зламати, особливо металевими інструментами.
4
Отсоедините, якщо необхідно, задню панель телефону від камери за допомогою викрутки, акуратно підчепивши стик таким чином, щоб не подряпати поверхню. Від'єднайте бічні кнопки пристрою від половини корпусу, проте, не від'єднуйте їх при цьому від самої плати телефону.
5
Будьте гранично обережні зі шлейфом підключення екрану, його дуже легко зламати. Від'єднайте всі інші складові, зверніть увагу, що все, що знімається, знімається досить легко - не потрібно ламати телефон. Виконайте збірку телефону у зворотній послідовності з урахуванням зроблених вами записів.
6
В обов'язковому порядку перевіряйте, чи міцно тримаються внутрішні частини телефону, оскільки якщо вони закріплені погано, то наступне падіння може зіпсувати пристрій без можливості відновлення.
Корисна порада
Не розбирайте телефон без особливих причин.
У спеціалізованому магазині стільникових телефонів вибрати будь-яку модель можна без проблем, а от зробити телефон своїми руками можуть не всі. Перевага самостійної збірки в тому, що можна отримати ексклюзивну модель мобільного телефону.
Інструкція
1
Знайдіть всі необхідні деталі стільникового телефону. Можете використовувати запасні частини старих мобільників або придбати в магазині нові. В даний час у продажу є робочі плати, дисплеї, корпуса, динаміки і т.д. Врахуйте, що ще до зборки потрібно придбати всі запчастини. В іншому випадку на якомусь відповідальному етапі не опиниться під рукою дефіцитної деталі. Простежте, щоб всі деталі відповідали розміру корпусу телефону і поєднувалися між собою.
2
Займіться програмним забезпеченням вашого «нового» телефону. Зайдіть на сайт http://remont-gsm.com. В кінці сторінки вам будуть запропоновані коди і прошивки деяких моделей стільникових телефонів і програми, що дозволяють це зробити. Наприклад, програма Phoenix призначена для прошивки телефонів Nokia. Інші програми можуть генерувати код, робити скидання до заводських установок без додаткового обладнання. Прямо з сайту можна скачати ці програми, до яких додаються докладні інструкції.
3
Візьміть порожній корпус телефону. Залежно від моделі системну плату прикріплюють до середньої чи нижньої частини корпусу (рамі) за допомогою спеціального гнучкого шлейфа. Якщо ви не зуміли перепаять плату, встановивши на неї всі частини телефону (дисплей, мікрофон, лампи і т.д.), можна мати багато односторонніх плат, розташованих паралельно. Встановіть на неї шлейф функціональної клавіатури і кнопок. Також на плату прикладіть накладку зі слуховими динаміками. Акуратно прикладіть дисплей до середньої частини і заклацніть, а також коаксіальні кабелі. Рамку необхідно зафіксувати по всьому периметру. Потім встановіть всі роз'єми, бічні, нижні, верхні панелі згідно інструкції по збірці стільникового телефону конкретної марки. Закріпіть їх гвинтами. Ви отримаєте мобільний телефон, зроблений виключно під себе.