Як відрегулювати реле тиску.

Сутність роботи реле тиску заснована на зіставленні сили пружності пружини і сили тиску стисненого повітря, переданої на мембрану. Але не завжди заводські настройки чіткі і досить комфортні, тому відрегулювати реле тиску можна самостійно.
Інструкція
1
Запишіть показання тиску включення і виключення на ресівері за манометром при працюючому наносів. Вимкніть живлення і зніміть верхню кришку, відкрутивши при цьому один гвинтик.
2
Там ви відразу побачите два болта, один з яких великий і знаходиться у верхній частині реле тиску, а інший перебуває під ним і менший по діаметру. Не забувайте про те, що верхній болт відповідає за тиск виключення і на ньому є знаки «+» і «-», поруч також знаходиться буква «Р».
3
Повертайте болт в потрібному напрямку (напрямок обертання залежить від того, потрібно вам піднімати тиск або опускати його на реле). Зробивши оборот, запустіть насос і подивіться, при якому тиску він тепер вимкнеться. Запам'ятайте показання і вимкніть насос, обертайте болт далі, знову запустіть насос і запишіть нове значення, так ви наближаєтеся до потрібного значення реле вимикання.
4
Після того як ви налаштували реле вимикання, переходите до регулювання реле включення таким же чином. Почніть обертати болт в потрібному напрямку (напрямок обертання залежить від того, потрібно піднімати тиск або опускати його на реле). Зробивши оборот, запустіть насос і подивіться, при якому тиску він тепер включиться. Запам'ятайте показання і вимкніть насос, обертайте болт далі, знову запустіть насос і запишіть нове значення, так ви наближаєтеся до потрібного значення реле включення.
5
Пам'ятайте про те, що різниця між реле включення і виключення стандартно становить приблизно 1,0 - 1,5 бар і чим більше ця різниця, тим відповідно вищий перепад тиску. Також є й інші заводські настройки, а саме, тиск включення складає 1.5 - 1.8 бар, тиск вимикання - 2.5 - 3 бар. Всі ці нескладні етапи не займуть у вас багато часу, просто потрібно бути гранично уважним і дотримуватися інструкції, тоді ви досягнете потрібного результату. Регулювання реле тиску необхідно робити періодично, не рідше, ніж один раз на рік.