Як навчитися малювати снігурку.

Снігуронька - один з головних новорічних персонажів. Оскільки це зимова гостя, її одяг відповідає холодної пори року: святкове шубка, рукавиці і хутряна шапочка. Не менш популярний головний убір - фігурний кокошник, всипаний самоцвітами. Зовнішність Снігуроньки повністю втілює образ російської красуні: струнка фігура, кругле обличчя, невеликий рум'янець, світла коса до пояса. При зображенні цього персонажа використовується гамма холодних кольорів: блакитні, сині, бузкові тони.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - малярське приладдя;
  • - фарби/кольорові олівці/пастель.
Інструкція
1
На розташованому вертикально аркуші паперу легкими лініями, без натиску на олівець, намітьте основні частини фігури Снігуроньки: головку, перекинуту через плече довгу косу, лінії рук і поділ довгої шуби. Пропорції фігури можуть бути як звичайними для жіночої фігури, так і наближеними до дитячих - з більш великою головою і короткими кінцівками. Останній варіант більш характерний для жартівливих або анімаційних образів.
2
Краще прорисуйте рукава - позначте їх обсяг. Також надайте товщину волоссю, зібраним в косу. Додайте деталі одягу: пишний хутряний комір, одвороти на рукавах внутрішньої одягу, на яку надіта шуба. У Снігуроньки шуба - боярська, тому покажіть розкльошені довгі рукави, вільно звисають нижче рівня кистей рук.
3
Продовжуйте додавати деталі до малюнка. Намалюйте особа снігуроньки: чіткі брови, великі очі, тонкий ніс, маленький рот. Зобразіть завитки волосся на лобі і скронях. Намагайтеся надати обличчю витонченість і невловиму «зажуру» - адже за переказами, століття Снігуроньки недовгий.
4
Також намалюйте кисті рук у витончених рукавичках і ніжки, взуті в чоботи (з-під довгої шуби видно тільки трикутні шкарпетки взуття). Доповніть шубу деталями, характерними для «боярського» покрою: дві закруглені по низу підлоги, перехідні догори в борти, заорюються спереду на грудях, а краї одягу облямовані хутром.
5
Для створення більш казкового образу намалюйте на голові Снігуроньки красивий кокошник, краї якого мають форму зіркових променів. Щоб легше це зробити, спочатку проведіть навколо голови дівчини півколо, а потім розбийте його на кілька сегментів. Після цього кожну з отриманих частин «увінчати» зверху зубцем.
6
Розфарбуйте Снігуроньку, використовуючи холодні тони і мотиви морозних візерунків або зоряного неба. Цими мотивами прикрасьте шубу - зробіть її схожою на парчеву, надайте додаткового блиску за допомогою спеціальних фарб з блискітками. Обличчя дівчини зробіть блідим, але з невеликим рожевим рум'янцем. Очі розфарбуйте блакитним, а косу - золотисто-жовтим.