Як малювати персонажів "Сімпсонів". Як малювати мультики.

Чим відрізняються мультяшні персонажі від реальних людей? Гіпертрофованими частинами тіла, різноманітною гамою кольорів шкіри, зачісок, одягу, яскраво-вираженою мімікою та іншим. Це все притаманне героям мультсеріалу «Сімпсони», малювати яких дуже захоплююче.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте для роботи аркуш паперу, простий олівець, ластик і матеріали для роботи в кольорі. Виберіть персонажа, якого хочете намалювати - Гомер, Мардж, Ліза, Барт, Меггі або хтось інший з друзів цієї сім'ї і жителів містечка. Подумайте, в якій позі буде намальований ваш персонаж. Простим олівцем почніть виконувати начерк.
2
Спочатку зробіть загальний начерк постаті, композиційно розмістіть її на аркуші. Потім за допомогою геометричних фігур побудуйте тіло персонажа. У кожного з них є характерні особливості, на які варто звернути увагу. Так, наприклад, у Гомера це великий круглий живіт, у його дружини Мардж - досить висока зачіска, яка становить майже половину її зростання. Барт своїм невеликим животом злегка нагадує батька, у Лізи і Меггі зачіска-їжачок.
3
Після того як зроблений начерк з геометричних фігур, почніть виконувати промальовування. «Зрощуються» між собою круги і овали, уточнюйте нюанси, деталі, характерні для кожного персонажа - зачіски, частини одягу, аксесуари. Зверніть увагу, що у всіх персонажів є спільна риса - очі. Вони нагадують більярдні кулі з точкою в центрі і лише тільки у персонажів жіночої статі очі оточені віями.
4
Приготуйте малюнок для фарбування. Для цього за допомогою ластику видаліть невидимі і допоміжні лінії, інакше вони будуть видні з-під шару фарби або фломастера.
5
Для роботи в кольорі краще використовуйте фломастери або гуаш (вона щільніше, ніж акварель). Спочатку зафарбовуйте великі площі, потім переходите до більш дрібним. Намагайтеся, щоб колір був розподілений по поверхні рівномірно. Після висихання фарби або фломастерів (деяким маркам потрібно дати час для висихання) можна зробити обведення чорним кольором. Краще для цього використовуйте чорну гелеву ручку або тонкий фломастер.
Корисна порада
Під час роботи весь час звіряйтеся з оригінальним малюнком персонажа, який можна без зусиль відшукати в інтернеті.