Як мінімізувати вікно.

Буває так, що користувачеві комп'ютера зовсім незручно користуватися розмірами ігрових вікон, значків на екрані і масштабом, які пропонуються настройками, встановленими браузерами за замовчуванням. Розміри можна змінювати довільно.
Інструкція
1
Натисніть клавішею мишки у верхньому правому куті для зміни розміру вікна так, як робиться для зміни розміру сторінки будь-якої відкритої папки. Врахуйте, що масштаб не може зменшуватися до нескінченності, програмою встановлено певний межа. Не засмучуйтеся, якщо у вас не вийшло це зробити. Цей спосіб підтримується не завжди.
2
Зайдіть у вікно початку роботи «Пуск», розташоване в нижньому лівому кутку монітора. Знайдіть «Панель управління», яка налаштовує функціональні можливості комп'ютера. Виберіть розділ «Екран», у властивостях знайдіть «Параметри» і задайте «Дозвіл екрану». Рухаючи «повзунок» вправо, ви зможете зменшити зображення на екрані. Кнопкою «Застосувати» зміни набувають чинності.
3
Клацніть правою клавішею мишки в будь-якому місці робочого столу. У вікні виберіть «Властивості», натисніть в представленому меню «Параметри», далі «Дозвіл екрану», задайте потрібні параметри. Для цієї ж мети можна натиснути поєднання кнопок Alt і Enter.
4
Перейдіть на вкладку «Оформлення», якщо вам не подобається, що значки на робочому столі виглядають занадто великими. Натисніть «Ефекти» і зніміть позначку рядка «Показувати великі значки», далі ОК. Ви можете зменшити розмір піктограм на власний смак, скориставшись пунктом «Додатково». У запропонованому меню виберіть «Значок», поставте в поле своє значення, далі «Застосувати».
5
Зайдіть в меню «Вид» будь-якого браузера, виберіть пункт «Масштаб». Кнопками Ctrl і "-" ви зможете зменшити масштаб сторінки. Повернутися до вихідних даних можна, натиснувши в меню «Скинути».
6
Зайдіть в меню «Пуск» і натисніть кнопку «Налаштувати». Знайдіть розділ «Розмір значків для програм», поле «Дрібні значки» (поставте навпроти поля позначку). Натисніть ОК і кнопку «Застосувати».