Як відкрити свій маленький продуктовий магазин.

Торгівля продуктами - дуже перспективний бізнес. Невеликий магазин формату «біля дому» не вимагає величезних фінансових вкладень, однак при правильній організації та ведення справи він може бути цілком успішним.
Інструкція
1
Оберіть форму торгівлі. Ви можете зробити відкриту викладку або торгувати через прилавок. Останній варіант переважно, оскільки не вимагає додаткових протикрадіжних систем. Придбайте обладнання для магазину. Вам будуть потрібні відкриті стелажі і холодильні вітрини для швидкопсувних продуктів. Холодильниками для напоїв вас можуть забезпечити компанії-виробники пива та безалкогольних напоїв.
2
Зареєструйте касовий апарат за місцем торгівлі. Для невеликого магазину цілком достатньо однієї каси. Найміть продавців - два співробітники, що працюють по змінному графіку, цілком справляться з роботою. Контролюйте чесність продавців - відсутність касового коду на товарах дає їм потенційну можливість обрахування покупців.
3
Оберіть постачальників товару. Кращий варіант - оптовики з максимально широким асортиментом, що працюють на умовах відстрочення платежу. Строго стежте за свіжістю товару, тільки так ви зможете утримати покупців. Доповніть основний набір продуктів першої необхідності оригінальними пропозиціями - наприклад, недорогими тістечками, свіжовипеченими булочками з маленької пекарні або широким асортиментом м'ясних напівфабрикатів.
4
Займіться ціноутворенням. Ви не зможете змагатися з мережевими магазинами низьких цін. Однак у вас є свій козир - крокова доступність і оптимальний асортимент. Встановіть ціни трохи вище, ніж у сусідньому супермаркеті - невелика різниця не буде проблемою для ваших покупців.
5
Надавайте покупцям додаткові послуги. Додайте в магазині вітрину з супутніми товарами: кормами для тварин, побутовою хімією, засобами гігієни. Не забудьте і про платіжному терміналі - ваші покупці оцінять турботу про їх зручність.
6
Оповістіть мешканців навколишніх будинків про відкриття нового магазину. Повісьте оголошення на під'їздах, порозсипайте листівки у поштові скриньки. Продумайте невеликі бонуси для перших покупців - пакетики насіння або цукерки як подарунок за покупку. Відвідувачі прибудинкових магазинів не розпещені увагою з боку торгових точок, станьте приємним винятком із правила.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3G-zIH1Swr8
Відкрити мережевий магазин можна навіть при наявності невеликого стартового капіталу і відсутності яскраво вираженого підприємницького таланту. Такі торгові точки відкриваються за договором франчайзингу на підставі успішно працюючого і приносить стабільний дохід бізнес-плану.
Інструкція
1
В Америці мережеві магазини, що працюють по франшизі, становлять близько 50% від загального числа існуючих. Франчайзинг, по суті, є передачею часткових прав на використання бренду і бізнес-ідеї франчайзером на користь франчайзі за певну плату або відсоток від прибутку. Ви орендуєте назва марки або товарний знак у того, хто є володарем всіх прав на них.
2
Очевидними плюсами відкриття мережевого магазину є: розкрученість бренду, гарантовано якісні поставки, відсутність витрат на рекламу (оскільки фірма вже користується популярністю на ринку), а також низький рівень підприємницьких ризиків.
3
Щоб відкрити мережевий магазин, який буде приносити вам регулярний дохід, для початку визначте найбільш успішну компанію в обраній сфері продажів. Нехай це буде відома на весь світ марка одягу або єдине офіційне представництво виробника ноутбуків в регіоні ... Головне - щоб вас влаштовували умови франшизи і період повної окупності бізнесу.
4
Перед укладенням договору від вас буде потрібно складання докладної кошторису витрат. У неї має бути включена вартість оренди торговельної точки або купівлі приміщення, всі необхідні податки і страхові внески, передбачувана кількість співробітників і розмір з заробітних плат. Жоден франчайзер не погодиться на підписання договору без дотримання цього пункту.
5
Підберіть приміщення, яке буде розташоване в багатолюдному місці. Головний проспект міста, популярний торговий центр або близькість ринків стануть хорошими орієнтирами для пошуку майбутнього місця розташування вашого магазину.
6
Організуйте кваліфіковане навчання персоналу. Зазвичай у разі відкриття нового мережевого магазину франчайзер надає викладачів і навчальні матеріали для підготовки майбутніх робітничих кадрів.