Як підключити автомагнітолу Panasonic cq.

Не так давно підключення автомобільної магнітоли складалося з найпростіших операцій. Було досить скласти дроти штекера і магнітоли, перемотати їх і заізолювати. Сучасні методи підключення найбільш надійні і естетичні.
Вам знадобиться
  • - магнітола.
Інструкція
1
Від'єднайте від мінусової клеми акумулятора провід. Установка магнітоли за підключеної мінусовій клеми може закінчитися коротким замиканням і поразкою електричним струмом. Також підключена клема може спровокувати включення системи безпеки, що призведе до серйозного пошкодження автомобіля.
2
Якщо потрібно, демонтуйте попередню магнітолу, розтиснувши пелюстки рамки.
3
Встановіть сумісність штатного підсилювача і нової магнітоли. Для цього дізнайтеся вихідний опір підсилювача. Для Panasonic воно не повинно перевищувати 4-х Ом. В іншому випадку може виникнути неузгодженість опорів магнітоли і колонок і, можливо, виникне необхідність міняти акустичну систему повністю.
4
Перевірте силовий роз'єм, через який буде подаватися харчування і сигнали для відтворення звуку. Він повинен бути певного виду (ISO). Даний роз'єм складається з двох частин: силовий і акустичної. Підключення необхідно проводити через перехідник.
5
Заздалегідь встановіть правильність підключення кожної групи проводів, які марковані виробником певним кольором.
6
Приєднайте жовтий провід силового роз'єму до «+» акумуляторної батареї автомобіля через запобіжник (10А). Запобіжник необхідний для захисту проводу від короткого замикання і займання автомобіля.
7
Червоний провід підключіть до дроту замка запалювання, на якому з'являється «+» при включенні замку. У цьому випадку магнітола буде працювати тільки при включеному запалюванні. Для постійної роботи магнітоли з'єднайте червоний і жовтий проводи разом.
8
З'єднайте чорний дріт з корпусом автомобіля або з мінусовою клемою акумулятора. Синім і синьо-білим дротом підключіть аксесуари (активну антену або додатковий підсилювач звуку). Акустичний роз'єм підключіть до динаміків згідно полярності виходів магнітоли і динаміків.