Як поставити відео на свою сторінку. Як розмістити відео з ютуба yf cfqn.

Додавання відео на сайт, останнім часом, стало дуже актуальним. Мало не на кожному другому сайті в мережі маються відеоматеріали. Так як же розмістити відео на сайті?
Інструкція
1
Використовуйте сервіс «RuTube» Для того, щоб його використовувати, необхідно для початку там зареєструватися. Пройдіть по посиланню і заповніть форми всіма необхідними даними.
2
Після закінчення реєстрації перейдіть за посиланням «Завантажити відео» в лівій верхній частині екрану.
3
Заповніть невелику форму, вказавши в ній опис вашого відеоролика, його категорію, і виберіть файл з комп'ютера, який потрібно завантажити. Для цього використовуйте кнопку «Обзор». Файл не повинен бути більше 300 Мб.
4
Тисніть кнопку «Завантажити». Після закінчення завантаження файлу потрібно почекати деякий час. Після, оновивши сторінку, клікніть по зображенню ролика. З'явиться вікно, в якому можна побачити те, що вийшло. Головне тут - це забрати код плеєра і посилання, для того щоб в майбутньому розмістити відео на своєму сайті.
5
Копіюйте код плеєра і вставляйте до себе на сайт. При правильному виконанні інструкції повинен з'явитися плеєр з відеофайлом.
6
Використовуйте сервіс «YouTube» Зарегистрируйтесь там.
7
Після чого натисніть на посилання «Додати Відео» в верхньому правому куті.
8
З'явиться форма, де, натиснувши на кнопку «Обзор», можна завантажити відеофайл зі свого комп'ютера. Розмір такого файлу не повинен бути більше 1 Гб.
9
Після завантаження почекайте якийсь час, щоб відео конвертувалося в потрібний формат.
10
Далі у верхній частині сайту натисніть на свій логін (під яким зареєструвалися), виберіть «Моє Відео», потім натисніть на зображення відео. У верхньому куті знайдіть і скопіюйте html-код плеєра, потім вставте його на сайт.
11
Використовуйте сайт UppodЕтот спосіб помітно відрізняється від попередніх. Відео буде зберігатися на вашому сайті. Також з'явиться можливість визначитися зі стилями плеєра, створити свої списки відтворення і т.д.Зарегістріруйтесь.
12
Після, створіть в корені свого сайту три папки: styles, video і player.
13
Скачайте файл плеєра за посиланням у верхньому лівому куті сервісу.
14
Розпакуйте викачаний архів, візьміть файл uppod.swf і скопіюєте його в папку player на сайті.
15
Зайдіть в свій аккаунт, перейдіть на вкладку «Мій Плеєр» і натисніть по посиланню «Відео». Створіть стиль і закачайте його на сервер в папку styles.
16
Потім в папку video потрібно закачати відеофайл. Перейдіть в розділ «Файли» і додайте відео, вказавши посилання, назва і стиль. І наостанок, щоб отримати код, перейдіть в підменю «Файл», натиснувши на відео, виберіть розділ «Код» і скопіюйте його.
YouTube - це сервіс, який постачає послуги хостингу відеоматеріалів. Користувачі можуть переглядати, коментувати і додавати ті чи інші відеозаписи. Якщо ви хочете завантажити відео на YouTube, зробивши його шедевром світової громадськості, то вам буде потрібно проробити певні операції.
Вам знадобиться
  • ПК, інтернет, браузер
Інструкція
1
Скачайте і встановіть Free YouTube Uploader. Програма повністю безкоштовна, не містить spyware або adware. Завантажити Free YouTube Uploader можливо на ресурсі DVDVIDEOSOFT.
2
Запустіть Free YouTube Uploader. Натисніть "Пуск"> "Усі програми"> "Free YouTube Uploader". Можете просто клікнути два рази на іконці цієї утиліти на робочому столі. При завантаженні YouTube Uploader запросить, щоб ви ввели ваш пароль і логін на YouTube. Якщо ви не реєструвалися на сайті YouTube, тиснете напис "Create an account now". Після реєстрації вернетесь до набору пароля і логіна в утиліті Free YouTube Uploader.
3
Тепер нам потрібно вибрати відео файл, який будете завантажувати на сторінку . Натисніть на кнопку "Browse ..." і знайдіть на вашому комп'ютері потрібний відеоматеріал.
4
Далі заповніть поля "Назва", "Опис" (Description), "Теги" (Tags), які допомагають іншим користувачам інтернету знайти ваш відеоматеріал на YouTube.
5
Натисніть "Next". Free YouTube Uploader отформатирует ваш відеоматеріал з нормальним розміром і якістю.
6
Виберіть категорію для вашого відеоматеріалу. Ви повинні позначити категорію, до якої належить відео і мова відео.
7
Натисніть кнопку "Upload Video". Пішла завантаження відеоматеріалу. Потрібно почекати кілька хвилин. Від тривалості вашого відео і швидкості з'єднання з інтернетом залежить час завантаження. Це може зайняти пару секунд, а якщо швидкість з'єднання з інтернетом дуже мала, то може завантажуватися і півгодини. Будьте терплячі.
8
Звантажену відео готово. Після завантаження матеріалу YouTube Uploader видасть вам посилання на даний файл і HTML код. Користуйтеся цим кодом, якщо є бажання вставити відеоматеріал на свою сторінку , сайт. Або просто вставте посилання в адресний рядок вашого браузера для того, щоб подивитися відеоматеріал на сайті YouTube (відео на ресурсі YouTube з'явиться через пару хвилин після завантаження).