Чому годинник відстає. відстають кварцові годинники.

Годинник використовуються для визначення поточного часу. Годинникові механізми постійно модернізуються, змінюють свій зовнішній вигляд і сьогодні володіють високою точністю ходу. Проте вони, часом, починають «барахлити» і вимагають до себе більш ретельного ставлення.
Основні частини механічних годинників - це двигун, передавальний механізм, регулятор руху і розподільник, що передає імпульси регулятору. За хід механічних годинників відповідає регулятор годинникових механізмів. Він відміряє певні проміжки часу за добу, наприклад, секунду, половину секунди, чверть секунди. Якщо цей пристрій починає регулювати інше значення, наприклад, вкаже менше число, то годинник почнуть отставать.Точность ходу годинника можна перевірити за допомогою спеціального пристрою, який називається градусник, але для цього години доведеться розкривати, а тому краще віднести їх в ремонт. Зауважте, якщо хід годинника повільний, значить, основні елементи градусника розташовані дуже близько. Кварцові годинники працюють завдяки кристалам кварцу. Основні складові частини такого годинника - елемент живлення, електронний генератор, лічильник подільника і спеціальний підсилювач, який приводить в дію годинниковий механізм. Кварцові годинники можуть відставати через елемента живлення. Для уточнення причини спробуйте поміняти батарейку. Майте на увазі, для кварцових годинників, відставання на одну секунду на добу вважається нормальним показником. Такі механізми влаштовані так, що при виявленні несправностей їх просто міняють полностью.Електронние годинник складається з кварцового генератора і лічильника подільника. У них знаходяться спеціальні мікросхеми, які з'єднуються з генератором за допомогою проводок, є і система підрахунку коливань імпульсів. Час в електронному годиннику відраховується за рахунок періодичних коливань електронного генератора. Ці сигнали можуть повторюватися через 1 хвилину, 1:00 і т.д., якщо дані значення поміняються, то годинник показуватиме неточне час. Показання можна поправити за допомогою регулювання ходу. Електронний годинник також можуть відставати через перебої в електричній мережі, від якої вони харчуються. Більш точними є ті години, які вбудовані в різні види техніки. Наприклад, радіо годинник може звіряти свій хід з сигналами точного часу з супутників GPS або з годинником на радіостанції.
Щоб забути про відносини зі своїм колишнім партнером, важливо налаштувати себе на позитивні зміни. Звичайно, для цього будуть потрібні і час, і деякі зусилля, але життя не стоїть на місці. Важливо усвідомити це і не застрягти в минулому, звідки вас давно вигнали.
Інструкція
1
Влаштуйте собі «день сліз». Налаштуйте себе на те, що разом з вашими сльозами піде бажання повернути того, хто попросить вас залишити його і більше не докучати. Це повинен бути тільки один день, коли ви можете плакати стільки, скільки душа просить. Можете жаліти себе і ридати. Сльози в даному випадку є хорошим захисним засобом, сприяють зняттю напруги. Після цього, виплакавшись, ви відчуєте полегшення і спокій.
2
Позбавтеся від речей вашого колишнього партнера. Якщо вони не будуть потрапляти в поле вашого зору, ви швидше звикнете до думки, що він - ваше минуле, а перед вами - ціле життя, маса можливостей і нових знайомств. Зберіть всі його речі, включаючи загальні фотографії, і або викинете їх, або попросіть подругу, щоб вона передала їх вашому колишньому молодій людині.
3
Чи не чіпляйтеся за сумнівну можливість ще раз зустрітися. Навіть якщо у колишнього молодої людини залишилися ваші речі, не поспішайте їх забирати. Вдамося до чужої допомоги або зробіть це, коли його не буде вдома.
4
Відзначте, що у вас почався новий життєвий етап. Зведіть до нуля спілкування з загальними друзями, які були у вас з колишнім партнером. Так буде набагато простіше не думати про нього і налаштувати себе на зміни в житті. Знайомтеся, спілкуйтеся з забутими подругами, подаруйте собі шанс радіти життю без нього.
5
Якщо виключити спілкування повністю не виходить, зведіть його до мінімуму. При зустрічі не починайте довге оповідання про те, що ви відчуваєте і як вам погано. Попросіть друзів не говорити при вас про ваш колишнього партнера хоча б перший час, коли бажання зателефонувати ще так велике.
6
Виключіть всі способи зв'язку з колишнім партнером. Зітріть його номер із записника телефону. Видаліть з друзів в соціальних мережах, усуньте всі нагадуючи про нього.
7
При зустрічі поводьтеся стримано. Якщо вам ще важко перебувати поруч з цією людиною, вкрай лаконічно відповідайте на його питання, не заводьте довгих розмов. Якщо ви не можете стримувати своїх емоцій, то повністю ігноруйте свого колишнього до тих пір, поки почуття не вщухнуть.