Як використовувати морські черепашки в інтер'єрі.

Багато людей, побувавши на море, привозять додому мушлі. Ці дари природи нагадують нам про тепле море і яскравому сонці, про безтурботний відпочинок і романтичних прогулянках по берегу. Як використовувати черепашки в інтер'єрі і надати будинку неповторний вид?
Вам знадобиться
  • - мушлі;
  • - клей;
  • - ваза;
  • - рамка для фотографій;
  • - настінні годинники;
  • - свічка;
  • - картон;
  • - акрилові фарби.
Інструкція
1
Оберіть дрібні черепашки, які мають різну форму. Якщо можливо, візьміть також різні красиві камінці і шматочки коралів, бусинки різних кольорів, красиві скельця. Приготуйте широку прозору вазу або будь посудину, має просту форму. Насипте в ємність мушлі. Подібний морської «натюрморт» буде чудово виглядати в холі, вітальні або ванною.
2
Візьміть дерев'яну або пластикову рамку для фотографій. Акуратно викладіть ракушки по периметру рамочки, використовуючи клейовий пістолет або простий клей. При бажанні можна покрити виріб лаком. Вставте в рамку фотографію, зроблену під час відпочинку на морі. Ви отримаєте унікальну штучку, яка прикрашатиме стіну або тумбочку біля ліжка і нагадувати про прекрасно проведених днях.
3
Можете зробити декоративний віночок з черепашок. Виріжте з щільного картону основу-круг, підберіть папір або стрічку відповідного тону і обмотайте основу. Наклейте ракушки, щоб вони повністю покрили картон. Зробіть петельку і прикріпіть її з вивороту. Ви можете вішати декоративний вінок на стіну. Якщо ви поставите в центр красиву воскову свічку, то отримаєте стильний свічник, який буде відмінно виглядати на святковому столі.
4
Прикрасьте морськими черепашками настінний годинник. Наклеюйте ракушки, щоб позначити ділення на циферблаті, або розташуйте їх по периметру годин. При бажанні можна викласти картинку - квітка або просто геометричні фігури. Якщо все черепашки мають однаковий колір, можна розфарбувати їх за допомогою акрилової фарби.
5
Купіть свічку достатньої товщини і наклейте на неї мушлі. Можна доповнити композицію бусинками, які імітують морські перли. Якщо у вас є черепашки великого розміру, налийте в них розтоплений віск або парафін і опустіть гніт. Ви отримаєте незвичайний свічник-мушлю.