Як зробити плаваючий ip. плаваючий ip адресу.

Internet Protocol Address (скорочено ip адреса) - персоніфікований адреса комп'ютера, який підключається до інтернету або локальної мережі. Зазвичай адреса постійний, призначається він адміністратором мережі. Як зробити його плаваючим (динамічним)?
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - підключення до інтернету;
  • - права адміністратора на локальній машині.
Інструкція
1
Зверніться до свого провайдера для отримання динамічного ip адреси. Після його призначення при підключенні комп'ютера до мережі користуватися адресою можна протягом одного сеансу, до завершення підключення.
2
Запитайте ip адресу автоматично через «Панель управління» в розділі «Мережеві підключення». Виділіть зі списку «Протокол інтернету» та натисніть кнопку «Властивості». Поставте відмітку напроти «Отримати ip адресу автоматично».
3
Скористайтеся поширеним протоколом налаштування параметрів мережі DHCP і зробіть запит з метою отримати доступні сервери. В якості ip адреси джерела вкажіть «0.0.0.0». Заповніть поля повідомлення деякими параметрами: унікальною адресою комп'ютера, апаратною адресою і останнім відомим ip адресою. Сервер надішле вам відповідь, в якій вкаже нову адресу й інші параметри (наприклад, адреса DNS-сервера). Ви можете вибрати запропоновані параметри на свій розсуд.
4
Зареєструйтеся на DNS-сервері за обраним адресою. Зробити це можна через налаштований інтерфейс при використанні отриманих опцій.
5
Зайдіть на сайт www.no-ip.org. Натисніть на інформацію, що з'явилася картинку, вкажіть свою адресу пошти. При цьому запуститься реєстрація для створення свого ip адреси. Підтвердження створення адрес прийде на вашу пошту.
6
Скачайте з сайту програму Updater для автоматичного оновлення DNS-сервера. Після установки програми в меню «Пуск» ви побачите ярлик «Динамічний DNS». Натисніть на нього правою клавішею миші, потім «Налаштувати». Після оновлень програма встановлює новий ip адресу.
7
Врахуйте, що при динамічному ip адресу ви не зможете використовувати комп'ютер як веб-сервера. Але вам надається можливість безперешкодного отримання інформації з мережі, яка оновлюється в реальному часі і автоматичному режимі.