Як вибрати дитячий комп'ютер. дитячі комп'ютери Як вибрати.

Покупку дитячого комп'ютера визначає безліч нюансів. Основний з них - звичайно ж, вік дитини. Виробники подбали як про найменших - 3-5 років, випускаючи для них іграшкові ноутбуки, так і про дітей постарше, виробляючи недорогі комп'ютери з досить широкими можливостями. До вибору дитячого комп'ютера слід підходити зважено і розумно, гранично чітко уявляючи, для яких цілей він набувається.
Інструкція
1
Від 3 до 7 років. Якщо ваша дитина знаходиться саме в цьому віковому діапазоні, вашим кращим вибором буде іграшковий ноутбук. Його можливостей вистачає на те, щоб малюк навчився грати в інтерактивні ігри, складати головоломки, познайомився з цифрами, буквами і т.д. У процесі гри дитина освоїть прийоми роботи на комп'ютері та поводження з клавіатурою. Це гарна навчальна і розвиваюча ігрушка.Лучше купувати іграшковий ноутбук відомих брендів, т.к. провідні виробники електротехніки виконують всі жорсткі вимоги, що пред'являються до товарів для дітей. Наприклад, однією з кращих марок дитячих ноутбуків вважається Disney Netpal (США), однак, він недешевий. Більш бюджетні варіанти представляють ноутбуки Vtech Nitro, Vtech V Smile, Oregon Scientific Batman PowerWing Laptop та ін. Можна зупинити свою увагу на вітчизняних моделях (наприклад, Московського заводу іграшок «Огонек») або моделях спільного виробництва (Франція/Китай, комп'ютери Vtech Попелюшка , Vtech Вінні, Vtech Блискавка Маккуїн).
2
Від 7 до 14 років. Ви повинні вирішити, що краще для вашої дитини - ноутбук або стаціонарний комп'ютер. Ноутбук має велику перевагу - мобільність (його можна брати з собою на дачу, до друзів і т.д.), зате стаціонарний комп'ютер такої ж конфігурації обійдеться вам дешевше. Якщо ви плануєте купувати комп'ютер «всерйоз і надовго», а не поміняти його через пару років, то зупиніть свій вибір на більш потужних варіантах, що базуються на сучасних 2-ядерних процесорах Intel® Core ™ 2 Duo, або популярних сімействах Core i3, Core i5 . Завдяки цим системам, ваша дитина буде мати можливість не тільки грати в тривимірні ігри, але й користуватися більшою частиною серйозних пріложеній.Что стосується інших параметрів, то на цей період вашій дитині достатньо буде 1 Гб оперативної пам'яті (гарантія гарної робочої швидкості) і 80 Гб ємності жорсткого диска (вистачить місця для зберігання в пам'яті фільмів, музики, ігор, навчальних програм і т.д.). Кращими марками ноутбуків для дітей молодшого та середнього шкільного віку вважаються Asus Eee PC, OLPC XO-1, Toshiba Satellite L635 Kids PC, Intel Classmate PC та ін. Їх вартість - від 100 $ і вище. При виборі звертайте увагу на ті опції, які для вас мають найбільше значення, і купуйте відповідну модель.
3
Від 14 років і старше. Ви можете заощадити і не переплачувати за високопродуктивні дорогі комплектуючі, якщо планується, що дитина буде використовувати комп'ютер тільки для навчання. Однак це навряд чи влаштує його самого, напевно він мріє про комп'ютер, на якому можна буде грати. А це вже зовсім інші параметри. Обговоріть всі нюанси з дитиною заранее.В будь-якому випадку треба пам'ятати, що життя старшого школяра пов'язана з великими навантаженнями в школі і обмеженістю часу на підготовку. Це вимагає від нього граничної мобільності. З урахуванням цього оптимальним варіантом вважається покупка для дитини 14 років і старше недорогої моделі ноутбука з двоядерним процесором, Wi-Fi, хорошою відеокартою, стандартним екраном 15 дюймів, необхідними комунікаційними портами. Потужність такого ноутбука дозволить здійснити запуск будь-якої програми, яка знадобиться школяреві, а також дасть йому можливість пограти в популярні ігри.Еслі ви маєте намір купити стаціонарний персональний комп'ютер, вибирайте універсальну конфігурацію на базі 2-ядерного процесора AMD Athlon X2/Phenom X3 або Core 2 Duo . Оперативної пам'яті достатньо 2 Гб, ємності жорсткого диска 500 Гб, а діагоналі дисплея 17 дюймів. Обов'язкова наявність пише DVD-приводу. Скомплектований таким чином ПК обійдеться вам в 12-15 тисяч рублів. Трохи дешевше коштує комп'ютер з подібною конфігурацією на платформі AMD Athlon-64 X2 6000+. У таких машинах часто встановлюється функціональна системна плата, яка дозволяє при необхідності суттєво розширювати можливості системи. Тобто у міру дорослішання дитини ПК можна буде періодично піддавати апгрейду, збільшуючи його потенціал.
Корисна порада
Не піддавайтеся віянню часу, не намагайтеся купити самий новий і самий «наворочений» комп'ютер. При виборі такої техніки, як правило, немає верхньої планки. Вам можуть запропонувати комп'ютер і за сто тисяч рублів. У ньому буде дуже хороший, сучасний і потужний, системний блок, який для ваших цілей зовсім не потрібен (адже ви обираєте комп'ютер для дитини). Та й вартість буде завищена якраз через його революційної новизни, і найближчим часом вона відчутно знизиться.