Як дізнатися час вильоту. Як визначити виліт.

Якщо вас чекає політ на літаку, майте на увазі, що вам потрібно буде чітко розраховувати свій час в день вильоту. Запізнення на літак без поважної причини призведе до втрати вартості квитка. Як же людина може дізнатися час вильоту свого літака?
Вам знадобиться
  • - квиток;
  • - телефон.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб дізнатися дату вильоту - це уточнити її за допомогою квитка. Візьміть свій паперовий квиток або відкрийте файл з електронним. Знайдіть англійське слово Departure, що означає «Відправлення». Поруч з ним стоятиме час вильоту згідно часовому поясу аеропорту, з якого буде злітати літак.
2
Якщо ви з якихось причин не можете в даний момент подивитися час на квитку, дізнайтеся цю інформацію через аеропорт. Зайдіть на сайт аеропорту вильоту, з головної сторінки перейдіть в розділ «Вильоти» або «вилітати пасажирам». У подібному розділі має бути віртуальне табло, що відбиває відбування найближчих рейсів, а також список рейсів на наступні дні. Знайдіть серед них свій згідно буквено-чисельному коду.
3
В тому випадку, коли вашого рейсу не виявилося в списку на сайті, зателефонуйте в аеропорт по телефону. Для цього знайдіть на сайті номер довідкової, наберіть необхідний номер і поясніть ситуацію телефонному оператору. Краще всього, якщо ви зможете назвати номер рейсу, проте якщо польоти в вашу країну призначення проходять в аеропорту не часто, вам досить буде вказати день. Отриману інформацію запишіть і збережіть.
4
Ще один спосіб дізнатися час вильоту - це зателефонувати або особисто прийти в офіс авіакомпанії. Там вам не тільки повідомлять необхідну інформацію, а й зможуть надати вам дублікат електронного квитка, якщо він у вас не зберігся.
5
Майте на увазі, що для посадки на внутріросійський рейс вам необхідно буде приїхати в аеропорт за сорок хвилин до вильоту, а для міжнародного перельоту - за півтори години. Це потрібно для того, щоб встигнути пройти пасажирський, а на закордонних рейсах - ще й прикордонний контроль. Тому час вильоту літака ви повинні використовувати для раціонального розрахунку часу дороги в аеропорт.