Як зробити аксесуари для ванної.

Ванна - це те місце, де ви максимально беззахисні, оголені, де вам як ніде хочеться розкоші, комфорту і краси, тому зрозуміло бажання зробити її якомога більш красивою, зручною, індивідуальною. Зараз у магазинах є широкий вибір аксесуарів для ванної кімнати, однак, якщо ви хочете, щоб вона мала індивідуальний характер, що відображає саме ваші уподобання, ви можете зробити щось своїми руками.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - гачок для в'язання;
  • - дріт;
  • - махрова тканина;
  • - акрилові фарби;
  • - зображення з різних матеріалів (шкіра, папір, тканина);
  • - камінчики і морські мушлі.
Інструкція
1
Якщо ви цінуєте затишок, то можете прикрасити ванну кімнату в'язаними аксесуарами. Наприклад, дуже оригінально виглядатимуть в'язані килимки на підлогу, на кришку унітазу, а також в'язаний тримач для туалетного паперу і дрібниць (наприклад, для освіжувача повітря і т.д.). Найкраще вибирайте синтетичну пряжу. Вона прекрасно стирається і сушиться і має більш довгий термін служби, зберігаючи пристойний вигляд. Потрібно купувати товсту пряжу або ж в'язати вироби в дві нитки. В'язати можете як гачком, так і використовуючи техніку макраме.
2
Тримач для туалетного паперу, так само як власники або підставку для зубних щіток, або поличку для косметичних засобів і шампунів ви можете зробити самостійно з дроту. Необхідно виконати їх в єдиному стилі з однорідної матеріалу, тоді ванна кімната буде виглядати стильно.
3
Можете створити своїми руками мочалку або навіть декілька - для кожного члена сім'ї. Для дітей, наприклад, зробіть у вигляді їжачка або каченяти. Мочалка може бути з махрової тканини (можна з поролоном або навіть милом усередині), в'язаний для масажу під душем, з натуральних матеріалів або ж із синтетичних. Можете зробити мочалки в єдиному стилі, і тоді вони будуть прикрасою вашої ванни.
4
Прикрасьте наявні аксесуари для ванної за допомогою декупажу. Цей спосіб допомагає нанести зображення майже на будь-яку поверхню. Також ви можете оформити в єдиному стилі стаканчик для зубних щіток, мильницю, тримач для туалетного паперу, навіть йоржик і сидіння для унітазу.
5
Щоб вам було приємно дивитися на себе в дзеркало у ванній кімнаті, його теж можна оформити в бажаному для вас стилі. Розпишіть його акриловими фарбами або наклейте черепашки і морські камінці, так ви створите морське настрій. Ви можете оформити дзеркало в етнічному стилі, наприклад, зробити наклейки або розпис під зебру або леопарда.