Як виростити трубчасті гриби будинку.

Хочете виростити що-небудь незвичайне в домашніх умовах? Тоді спробуйте посадити трубчасті гриби в звичайні шухлядки, які використовують для розсади. Вже через короткий проміжок часу ви зможете з гордістю показувати гостям молоду грибницю.
Інструкція
1
Купуйте спори грибів у спеціалізованому магазині. Якщо у вас в районі немає таких, то просто назбирайте трухлявих грибів у лісі, адже саме вони і є носіями спор. Вибирайте саме найстаріші гриби, але дивитеся не переплутайте їх з отруйними.
2
Підготуйте грунт. Оптимальний варіант - наберіть його в лісі, в якому багато грибів. Звичайно, можете і купити готовий торфогрунт в магазині, але зверніть увагу на те, щоб він був легким і багатим корисними речовинами. Непогано підходить для вирощування грибів земля для томатів.
3
Насипте підготовлений грунт в ящик. Ємність для посадки не повинна бути занадто глибокою, адже коренева система у грибів невелика. Якщо земля була набрана в лісі, то прогрійте її до кімнатної температури.
4
Подрібніть зібраний гриб і помістіть його в літрову банку. Залийте теплою водою і залиште на добу. За цей час у воду вийдуть всі суперечки з м'якоті. Можете і просто дрібно порізати гриб, а шматочки використовувати замість насіння.
5
Якщо ви купили вже готові суперечки, то просто посійте їх в підготовлений грунт. При отриманні насіння за допомогою замочування гриба, землю потрібно просто полити настоєм, який встиг збагатитися спорами. Якщо ви подрібнювали гриб, то покладіть шматочки гриба на грунт, а зверху присипте тонким шаром землі.
6
Ємність помістіть на підвіконня або на стіл, на який потрапляє сонячне світло. Так як гриби люблять вологу, поливайте посадки кожен день. Але в той же час стежте за тим, щоб не накопичувалось багато води, інакше коріння почнуть гнити. Через пару тижнів ви зможете подивитися справжнє диво - молоді грибочки, які пробиваються крізь землю.
7
При вирощуванні грибів на присадибній ділянці посійте їх за аналогічною схемою ранньою весною чи пізньою осінню. Зазвичай перший урожай радує своєю появою вже в перший рік після посадки.