Як встановити батареї в квартирі.

Твердження, що встановити батареї опалення може тільки спеціально навчена людина, невірно. Зробити це можна і самостійно за умови, що у вас є базові знання з проведення ремонту. Головне, необхідно дотримуватися правила установки батарей в будинку.
Вам знадобиться
  • -ключі;
  • -радіатори
Інструкція
1
Сучасні опалювальні прилади доставляють до місця установки в індивідуальній захисній упаковці. У ній же їх необхідно ставити. А знімається вона тільки після закінчення всіх оздоблювальних робіт. Починаючи монтаж батареї, вверніть пробки радіатора і заглушку, а також встановіть запірну і терморегулірующую арматуру. Запірні крани потрібні, щоб відокремити ваш радіатор від загальної системи опалення. Що в свою чергу дозволяє без втрат проводити ремонтні роботи. Заглушки не дозволяють з'явитися протечкам.
2
Розмітьте стіну, виходячи з параметрів наявної у вас батареї. У ці місця вам потрібно буде встановити кронштейни для безпосереднього кріплення радіатора опалення. Їх прикріплюють до стіни за допомогою дюбелів. Потім закладіть всі ці кріпильні деталі цементом, щоб вони не вилетіли. Вішати радіатор на кронштейни потрібно так, щоб їх гачки знаходилися між секцій батареї.
3
Сам радіатор з'єднується з центральною системою опалення трубним ключем. Після того як ви їх з'єднаєте, можете зняти плівку з батареї. У деяких випадках вам потрібно зробити витяжку. Як правило, це потрібно в тих випадках, коли батареї виготовлені з алюмінію.
4
Встановлюючи батареї самостійно, враховуйте, що потрібно дотримуватися ряду вимог безпеки. Зокрема, не можна розміщувати батареї занадто низько. Оптимальна відстань від підлоги до радіатора має становити не менше 100 мм, але і не більше 150 мм. Також не можна встановлювати батарею надто близько до стіни, в іншому випадку тепловіддача буде знижена. Від підвіконня до батареї повинно бути теж дотримано відстань. Цей зазор повинен бути рівний не менше 75% від глибини радіатора. Також фахівці не рекомендують закривати батарею щільною заглушкою - панелями, шторами і т.д. Це не тільки знижує тепловіддачу, але й спотворює роботу приладу. Що в свою чергу призведе до його швидкої зношуваності.