Як правильно вибрати засоби від кашлю.

Як тільки людина починає кашляти, він відправляється в аптеку, де купує перше-ліпше засіб. Далеко не всі знають, що деякі препарати можуть лише посилити хвороба. Тому так важливо правильно вибрати засіб від кашлю, яке позбавить вас від цих мук. Щоб зробити це, необхідно спочатку встановити вид захворювання.
Інструкція
1
Прислухайтеся до кашлю. Сухий характеризується першением в горлі і наявністю численних нападів, що заважають заснути. Фахівці також називають цей вид кашлю «непродуктивним», т.к. мокротиння не утворюється, зате м'язи живота і грудей болять. Основна причина цього захворювання - подразнення рецепторів в глотці. Таким чином, вам варто придбати протикашльові препарати.
2
Якщо ж кашель супроводжується мокротою, його можна назвати «продуктивним». У більшості випадків це справляє позитивний ефект, адже бронхи, легені і трахея самі очищаються від вірусу. Однак бувають ситуації, коли мокрота не може самостійно відійти. Допомогти впоратися з кашлем зможуть різні відхаркувальні засоби або муколитики.
3
При купівлі медикаментів звертайте увагу на їх склад. Справа в тому, що ті ліки, які містять кодеїн (це наркотик) або декстрометорфан, погано позначаються на вашому самопочутті. Таким чином, застосовувати їх можна тільки в крайніх випадках.
4
Відповідно до різновидами кашлю можна скласти список ліків, які допоможуть позбутися від нього. Якщо це сухий кашель, вашими найкращими помічниками стануть «Коделак», «Тедеін", "терпінкод Н», «Теркодін», «робитуссин», «Глікодин», «Алекс Плюс», «туссін Плюс», «Синекод», «Омнітус »і« Панатус ». Також заспокоїти роздратовані рецептори в горлі можна, приймаючи «Лібексін», розсмоктуючи «гліцер», «Пектуссін» і «лікорін», а також за допомогою спреїв «Ингалипт» і «Каметон».
5
Бажаючим позбутися від мокротиння рекомендовані наступні медичні препарати: «Солвін», «Аскор», «Бромгексин», «Амброксол», «Лазолван», «Амбробене», «Амброгексал», «Коделак», «Халіксол», «Амбросал», «Бронхо», «Флавамед», «Флюдітек», «Флуіфорт», «Лібексін Муко» і «Бронхобос». А ось «Н-АЦ-ратіофарм», «АЦЦ», «Ацестін» і «Флуімуціл» краще використовувати тоді, коли мокротиння зовсім мало.
6
У кожному разі, позбутися кашлю вам допоможуть регулярні інгаляції з ментолом і камфорою, евкаліптом і перуанським бальзамом.
Кашель може вказувати на безліч різних захворювань: від банальної алергії до важкої інфекції. Однак при виборі медикаментозних препаратів не варто спиратися на один лише діагноз. Для досягнення лікувального ефекту важливо визначити причину і характер кашлю .
Інструкція
1
В дихальних шляхах людини постійно виробляється слиз. При деяких захворюваннях її кількість збільшується, і організм запускає захисний механізм для її видалення - кашель. Але іноді його причиною є порушення в роботі центральної нервової системи. В цьому випадку мокрота утворюється в звичайних кількостях, і людини починає турбувати болісний сухий кашель.
2
Ліки призначаються в залежності від характеру кашлю . Вологий кашель вказує на те, що в дихальних шляхах скупчилося багато слизу. Якщо не вжити заходів для її виведення, ситуація лише погіршиться. Нерідкі випадки приєднання бактеріальної інфекції та переходу хвороби з гострої стадії в хронічну. Щоб уникнути розвитку ускладнень при вологому кашлі приймайте ліки, що розріджують в'язку мокротиння і полегшують її виведення. Сюди відносяться таблетки на основі амброксолу («Амбробене», «Флавамед», «Лазолван» і ін.), Ацетилцистеїну («АЦЦ», «Флуімуціл», «Мукобене» і т.д.), «Бромгексин», «Мукалтин» і безліч інших відхаркувальних препаратів.
3
Для лікування непродуктивного сухого кашлю використовуйте протикашльові препарати. До них відносяться «Стоптуссін», «Коделак», «Бронхикум», «Синекод", "терпінкод» та інші таблетки, блокуючі кашлевой центр. Однак пам'ятайте, що перераховані лікарські засоби у жодному разі не можна використовувати для лікування вологого кашлю . Відключаючи захисні механізми організму, ви ризикуєте отримати серйозні ускладнення у вигляді пневмонії або бронхіту.
4
Якщо кашель виникає як реакція на ті чи інші речовини (рослини, продукти, засоби побутової хімії, пил, шерсть тварин і т.д.), приймайте антигістамінні препарати («Зіртек», «Кларитин» та інші).
Зверніть увагу
Перед купівлею таблеток від кашлю проконсультуйтеся з лікарем.