Як розблокувати магнітолу.

В результаті заміни акумулятора, ремонту автомобіля, відключення живлення або неправильного введення коду може відбутися блокування магнітоли, що захищає пристрій від крадіжки. В цьому випадку для продовження роботи необхідно виконати ряд операцій по її розкодування.
Інструкція
1
Увімкніть автомагнітолу. Якщо на її дисплеї з'явився напис «SAFE» або «CODE», то значить, що у пристрої стався збій системи. Для того щоб продовжити роботу з магнітолою і насолоджуватися музикою, необхідно ввести правильний код.
2
Візьміть інструкцію по експлуатації магнітоли, яка перебувала в комплекті поставки пристрою. На першій сторінці має бути вказаний ідентифікаційний номер, поруч з яким знаходиться радіокарту. При покупці магнітоли її бажано вийняти і покласти на зберігання в безпечне місце, яке не повинно знаходитися в самому автомобілі, так як це полегшить грабіжникам взлом пристрою. Таким чином, візьміть дану радіокарту і запам'ятайте вказаний код.
3
Натисніть на магнітолі одночасно кнопки DX і FX після того, як побачите напис «SAFE» або «CODE». Утримуйте їх натиснутими до тих пір, поки не з'явиться напис «1000». Відпустіть кнопки і поки більше не натискайте на них, так як система сприйме даний набір цифр в якості коду.
4
Введіть номер коду з радіокарти допомогою кнопок вибору радіостанцій. Кнопка +1 відповідає за першу цифру коду, кнопка 2 - за другу і так далі. Не використовуються під час введення кнопки 5 та 6.
5
Затисніть кнопки DX і FX після введення коду для розблокування магнітоли і утримуйте їх до тих пір, поки не з'явиться напис «SAFE». Як тільки вона з'явиться, відпустіть кнопки. Пристрій деякий час «подумає», після чого з'явиться частота радіостанцій, що свідчитиме про розблокування магнітоли. Якщо номер коду був введений неправильно, то напис «SAFE» деякий час буде блимати. Після того як вона загориться постійно, у вас буде ще одна спроба ввести кодову комбінацію. Якщо три рази підряд буде введений неправильний порядок цифр, то магнітола заблокується на годину. Почекайте цей час, після чого повторіть спробу.
При від'єднанні АКБ магнітола блокується і з її пам'яті стирається "radio code". Історія малоприємна, але дозволялися. Щоб знову подорожувати під улюблену музику, досить правильно розблокувати систему, запровадивши кейкод.
Вам знадобиться
  • - автомобіль
  • - магнітола
  • - інструкція
  • - кейкод
Інструкція
1
В інструкції до магнітоли, на самій першій сторінці, знайдіть відривний талон із записаним кейкодом. Перепишіть його або візьміть з собою в машину.
2
Увімкніть магнітолу . На дисплеї з'явиться слово або знаки, які попросять ввести відомий код. Залежно від моделі, висвічуються такі основні позначення: "code" (блимає літера c), "enter code number", "code ****", "1 - - - -", "safe".
3
При слові "code" з миготливою літерою c, введення здійснюється двома способами. Перший, коли у вас кнопкова панель. В цьому випадку безпосередньо наберіть цифри коду. Тобто натисніть на кнопки, відповідні всім п'яти числам коду. Для підтвердження виберіть одну з таких позначень: rds,> i,>, sc (залежно від моделі). Другий спосіб введення - за допомогою правої крутиться ручки. Поворотом зупиніться на правильній цифрі. Натисканням на ручку підтвердіть вибір. І так для всіх п'яти чисел. Якщо введений код коректний, то магнітола почне роботу автоматично.
4
Коли на дисплеї висвітиться "enter code number", введення коду здійснюється на пряму. По черзі натисніть кнопки з відповідними цифрами. Переконайтеся в коректності числа на дисплеї. Для підтвердження використовуйте "
5
Якщо з'явилося "code ****", то вводити цифри треба за допомогою клавіш управління «вгору» і «вниз». Натискайте стрілочку до появи правильного числа. Підтвердіть свій вибір кнопкою m. Наберіть решта цифри. Пам'ятайте: m треба натискати після кожного коректно висвітилося числа. Для підтвердження всього коду, утримуйте m декілька секунд. Магнітола включиться.
6
висвічуванням на екрані "1 - - - -" характерно для магнітол з непрямим введенням коду. Тобто, для отримання, наприклад, першої цифри, використовуйте кнопку +1, натискаючи на неї кілька разів. За допомогою 2 - 3 - 4 введіть інші числа. Після отримання коректного коду, натисніть "loud expert".
7
Напис "safe" через кілька секунд заміниться на ".. .. .. ..". Код також вводиться почерговим натисканням на 1 - 2 - 3 - 4. Для підтвердження вибору, утримуйте fm. На дисплеї знову з'явиться "safe", а через 3 секунди магнітола запрацює.