Як зробити антену для модемів.

Перед багатьма користувачами USB-модемів виникає питання про посилення якості сигналу. Дана проблема може бути вирішена за допомогою підключення додаткової антени. Ви можете придбати її в спеціальному магазині або заощадити і зробити самостійно з підручних матеріалів.
Вам знадобиться
  • - поліетиленова пляшка;
  • - фольгована папір;
  • - ізолента.
Інструкція
1
Візьміть порожню поліетиленову пляшку не менше 2 літрів. Чим більше вона буде, тим краще будуть характеристики створюваної антени. Приблизно посередині зробіть проріз у вигляді пелюстки, який за розміром буде приблизно рівний вашому модему. Приготуйте заздалегідь USB-кабель для підключення модему, який по довжині буде враховувати передбачуване місце установки саморобної антени.
2
Зігніть трохи пелюстка і прикріпіть до його внутрішній стороні модем за допомогою ізоляційної стрічки. Простягніть кабель-подовжувач з USB-роз'ємом в горлечко пляшки і підключіть до модему. Закрийте пелюстка. В результаті буде виконана головна частина майбутньої антени, яка називається випромінювач. Однак у такому вигляді сигнал буде розсіюватися абсолютно марно по колу, тому необхідно зробити випромінювання спрямованим, щоб саморобний пристрій отримало характеристики справжньою антени.
3
Приробити на протилежній від установки модему стінці відбивач. Його можна виконати з фольгованою паперу або фольги, які можна взяти з пачки сигарет або шоколадки. Прикріпіть її за допомогою ізоляційної стрічки. Відбивач повинен бути в два рази вище модему, а по ширині рівним половині кола пляшки. По верхньому і нижньому краях пляшки виконайте надрізи в 4-5 см так, щоб краї відбивача трохи відігнув в сторони щодо дотичній кола. В результаті буде отримана оптимальна форма антени для модему.
4
Встановіть саморобну антену в будь-який зручний місце у вертикальне положення. При цьому дно пляшки має бути зверху, щоб захистити пристрій від вологи на випадок дощу. Поверніть антену таким чином, щоб вона була спрямована в бік найближчої базової станції вашого стільникового оператора. Якщо розмістити в пляшці також адаптер Bluetooth, то можна збільшити дальність його прийому, щоб зв'язатися з віддаленим комп'ютером або іншим пристроєм.