Як визначити камеру.

Іноді трапляється так, що необхідно встановити драйвери на веб-камеру, але ви не знаєте не тільки те, хто є її виробником, а й саму модель пристрою. У зв'язку з цим необхідно визначити дану інформацію. Для цього існує кілька способів.
Інструкція
1
Підключіть камеру до комп'ютера. Через деякий час з'явитися характерний системний звук і повідомлення про підключення нового пристрою. Приміром, операційна система Windows володіє безліччю встановлених драйверів для різних пристроїв, тому в більшості випадків вона зможе розпізнати камеру. Після цього необхідно клацнути по значку нового пристрою, який з'явиться у правому нижньому куті панелі задач. Ознайомтеся з інформацією про модель і виробника вашої камери.
2
Оновлення драйвера через інтернет, якщо операційна система не розпізнала камеру. В цьому випадку при її підключенні з'явиться напис «Неопізнане пристрій». Натисніть правою кнопкою мишки на значок «Мій комп'ютер» на робочому столі і запустіть розділ «Властивості», де виберіть меню «Диспетчер пристроїв». Також можна натиснути на кнопку «Пуск», вибрати пункт «Панель управління», де знайти значок «Диспетчер пристроїв».
3
Натисніть правою кнопкою мишки на верхній рядок вікна «Диспетчера пристроїв», виберіть пункт «Оновити конфігурацію устаткування», після чого в меню, знайдіть рядок з «Невідомим пристроєм». Натисніть на неї правою кнопкою мишки і запустіть команду «Оновити драйвер». Після закінчення оновлення камера буде розпізнана системою і можна буде подивитися її характеристики.
4
Знайдіть у мережі інтернет програмне забезпечення Driver Cure, яке допоможе визначити підключається пристрій, якщо операційна система не впоралася з пошуком драйверів. Встановіть додаток і запустіть.
5
Відкрийте меню програми і виберіть підключений пристрій, після чого натисніть кнопку «Пошук». Додаток протягом певного часу буде перебувати в режимі пошуку, тому не рекомендується здійснювати які-небудь дії на комп'ютері, а тим більше обривати підключення до інтернету. Після того як будуть встановлені драйвера, клацніть на панелі інструментів по посиланню камери і прочитайте інформацію про її моделі і виробника.