Як запустити термінал. відкрити термінал windows 7.

Багато задач операційної системи можна виконувати в терміналі або консолі шляхом введення певних команд. В даний час існує багато комп'ютерних оболонок, серед яких найпопулярнішими є Windows, Linux або Ubuntu, Mac OS. Термінал запускається у всіх по-різному.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку «Пуск» операційної системи Windows, яка знаходиться в лівому нижньому кутку панелі завдань. Виберіть в меню пункт «Виконати». Відкриється вікно запуску програми за назвою. Введіть в рядок пошуку «cmd» або «command», після чого натисніть кнопку «Ок» або клавішу Enter. В результаті відкриється термінал. Якщо у вас стоїть остання версія Windows 7, то відкриваєте меню «Пуск» і в самому низу буде рядок пошуку, в якій вводите аналогічну назву і натискаєте Enter або на значок лупи.
2
Запустіть операційну систему Mac OS, відкрийте меню «Finder, і перейдіть в каталог« Програми »(« Applications »), де виберіть розділ« Службові програми »(« Utilities »). Знайдіть додаток Terminal і запустіть. Також можна знайти командний рядок через меню «Spotlight».
3
Натисніть комбінацію клавіш «Ctrl + Пробіл», після чого в правому верхньому куті побачите з'явилася рядок запиту. Введіть слово «terminal». Програма почне пошук. Виберіть із знайденого то, біля якого є напис «Найкраще збіг» або «Програми». Запуск можна здійснити виділенням файлу і натисканням клавіші Enter або кнопки «Return».
4
Знайдіть у верхньому лівому куті робочого столу операційної системи Ubuntu меню «Додатки». Клацніть на нього лівою кнопкою мишки. Відкриється меню встановлених додатків, в якому витри пункт «Стандартні». Знайдіть додаток «Термінал» і запустіть програму. Деякі версії Linux дозволяють і по-іншому запускати командний рядок. Для цього необхідно перейти в меню «К-menu», де клацніть на розділ «System» і виберіть пункт «Konsole» або «Terminal Program».
5
Ознайомтеся заздалегідь з різними командами і способами їх введення в термінал. За допомогою консолі можна вирішувати такі завдання, як запуск додатків, форматування дисків, перевірка мережі, видалення файлів і багато іншого.