Як налаштувати мікрофон в камері.

В даний час світ насичується різними передовими технологіями, який дозволяють перебувати на зв'язку з рідними і друзями в будь-якій точці світу. Одним із способів спілкування стала веб-камера, яка взаємодіє з безліччю спеціальних програм. Перед тим як приступити до розмови, необхідно виконати налаштування обладнання, зокрема мікрофона.
Інструкція
1
Перевірте, що мікрофон в камері підключений до комп'ютера. Способи підключення можуть бути самі різні. Якщо пристрій оснащений кабелем з USB-роз'ємом, то вставляти його необхідно в USB-роз'єм комп'ютера. Як правило, у ПК таким роз'ємів може бути декілька і деякі з них можуть бути відключені через непотрібність, тому підключайте камеру тільки в робочий.
2
Якщо у кабелю камери на кінці є розгалуження зі спеціальним штекером під мікрофон, то підключіть його в мікрофон гніздо комп'ютера, яке має рожевий колір. Також камери можуть бути бездротовими. В цьому випадку підключіть приймально-передавач, який йде в комплектації в USB-роз'єм комп'ютера, після чого налаштуйте сигнал. Для цього натисніть спеціальну кнопочку на приймально-передавачі, і поки вона блимає, натисніть схожу на самій веб-камері.
3
Відкрийте меню «Панель управління» і перейдіть в розділ «Звуки та пристрої», в якому натисніть на кнопку «Додатково». В результаті відкриється мікшер пристроїв. Знайдіть шкалу, відповідальну за гучність мікрофона. Під нею є пункт «Вимк.», Якщо навпроти нього стоїть галочка, то значить, що мікрофон вимкнений. Приберіть її та переставте бігунок шкали гучності в верхнє становище.
4
Скористайтеся програмою для спілкування Skype, щоб перевірити працездатність мікрофона. Відкрийте її і знайдіть у верхньому рядку меню розділ «Інструменти», клацніть на нього. З'явиться випадаюче вікно, в якому необхідно запустити «Установки», після чого перейти в пункт «Налаштування звуку».
5
Натисніть на стрілочку випадаючого меню біля напису «Мікрофон». Виберіть тип пристрою, який відповідає мікрофону в підключеної камері. Якщо ви сумніваєтеся в тому, яке обладнання вибрати, то можете по черзі перепробувати всі з них, поки не з'явиться звук.
6
Далі перейдіть до пункту «Гучність». Приберіть галочку біля напису «Дозволити автоматичне налаштування мікрофону». Налаштуйте бігунок гучності мікрофона в потрібне положення. Надалі відрегулюйте його так, щоб рівень звуку не викликав дискомфорту у вашого співрозмовника. Знайдіть на даному вікні внизу посилання «Зробити тестовий дзвінок в Skype» і перевірте встановлені настройки мікрофона в камері.