Як прибрати мерехтіння.

Більшість людей вже не мислить свого життя без різних технічних пристосувань, найпопулярнішим з яких є персональний комп'ютер. Він дозволяє виконувати безліч корисних повсякденних завдань. Однак неправильне налаштування монітора може призвести до мерехтіння, яке згубно впливає на зір. Щоб уникнути цього, необхідно провести ряд операцією з усунення мерехтіння.
Інструкція
1
Виявити причину виникнення мерехтіння монітора. Вона може бути викликана вказівкою невірного значення частоти оновлення, неправильною установкою драйверів відеокарти або поломкою обладнання.
2
Віднесіть монітор в сервісну службу або ремонтну фірму, якщо підозрюєте, що мерехтіння було викликано певними поломками. Фахівці виявлять і усунуть причину неполадок. В деяких випадків може бути рекомендовано придбання нового монітора.
3
Змініть частоту оновлення зображення, щоб прибрати мерехтіння. Для цього натисніть правою кнопкою мишки на робочому столі і виберіть пункт «Властивості». У вікні, перейдіть на вкладку «Параметри», де натисніть на кнопку «Додатково». З'явиться ще одне вікно, в якому вибирається вкладка «Монітор».
4
Знайдіть рядок «Частота оновлення екрану», де у випадаючому меню вкажіть значення не менше 60 Гц. Також перевірте, який дозвіл екрана встановлено в налаштуваннях і в разі необхідності встановіть вірне. Наприклад, для моніторів формату 4: 3 дана величина буде 1024х768. Наведений спосіб зміни частоти поновлення відноситься до тих, у кого встановлена операційна система Windows XP або більш рання.
5
Натисніть на робочому столі операційної системи Windows 7 праву кнопку мишки і перейдіть в розділ «Дозвіл екрану», де виберіть пункт «Додаткові параметри». Далі прямуємо тим же вказівок, що описані пунктом вище, з виставлення частоти оновлення і дозволу екрану.
6
Натисніть правою кнопкою мишки на значок «Мій комп'ютер» і виберіть пункт «Властивості». Цей спосіб усунення мерехтіння допоможе в тому випадку, коли причиною його появи є неправильна установка драйверів. Перейдіть на вкладку «Обладнання» і виберіть меню «Диспетчер пристроїв».
7
Перевірте пункт «Відеоадаптери» і «Монітори». Якщо навпроти них горить знак оклику, то ваші здогадки підтвердилися. Необхідно натиснути на кнопку «Оновлення» або завантажити нові драйвери з офіційних сайтів виробників вашої відеокарти або монітора.