Як усунути вібрацію на ниві.

Якщо під час експлуатації автомобіля «Нива» ви відчули, що його вібрація посилилась, то необхідно терміново застосовувати заходи щодо її усунення. В іншому випадку це призведе до зносу і руйнування деталей і, отже, до серйозних фінансових витрат.
Інструкція
1
Визначте джерело появи вібрації. Вона може виникнути в разі несправної роботи системи запалювання, що призводить до порушення нормального циклу роботи поршневої групи. В результаті виникає вібрація двигуна, що передається на інші агрегати автомобіля «Нива».
2
Відрегулюйте систему запалювання машини, щоб усунути проблему. Для профілактики також рекомендується поміняти високовольтні дроти і свічки. Також вібрація двигуна може виникнути через розхитаного кріплення, яке потрібно підтягнути.
3
Перевірте знос вала коробки передач і підшипників, тому що причиною вібрації може бути дефект в опорі валу, який з'єднує роздавальну коробку (РК) і коробку зміни передач (КПП) автомобіля «Нива». Також перевірте надійність кріплення і проведіть протяжку. При виявленні несправності рекомендується замінити дефектні елементи.
4
Огляньте роздавальну коробку, якщо вона знімалася для діагностики або ремонту. Можливо, сталося зміщення точок установки під час монтажу. Покладіть регулювальні прокладки між місцем кріплення РК з підрамником, щоб відрегулювати її вертикальне положення. Перевірте також знос шліцьовій частини карданів і фланців, окремо приділивши увагу з'єднанню із заднім мостом.
5
Виключіть видимі причини появи вібрації. Необхідно перевірити балансування коліс автомобіля і цілісність корду шин. У першому випадку необхідно провести відповідні заходи щодо балансування, а в другому - замінити шини.
6
Прокрутіть карданний вал автомобіля «Нива» в центрах токарного верстата, щоб визначити відхилення від осі обертання за допомогою спеціального індикатора. Якщо буде виявлено, що у валу має вигин, необхідно провести відповідні ремонтні операції.