Як отримати короткий номер для смс.

Підключити короткі запам'ятовуються номери можна кількома способами. Найпоширеніші серед них - укладення договору з оператором і оренда. Що ж для цього необхідно зробити?
Вам знадобиться
  • - паспорт.
Інструкція
1
Виберіть оператора зв'язку, послугами якого плануєте користуватися надалі при підключенні короткого номера. Ознайомтеся з їх умовами і, визначившись, точно з вибором варіанти укладення договору, порахуйте приблизні витрати на самі номери, програмне забезпечення, обладнання для установки сервера і плюс ще різні супутні витрати. Ціни на послуги можуть варіюватися залежно від місця знаходження. Термін оформлення коротких номерів для СМС-повідомлень може зайняти до півроку. Вартість одного короткого номера оператора - мінімум 2000 доларів. Програмне забезпечення плюс витрати на платформу - ще 2000 доларів. Також врахуйте витрати на електрику та інші аспекти. Важливий параметр - витрати на рекламу, однак вони присутні і в другому способі.
2
Отримайте ліцензію на надання послуг за допомогою СМС-повідомлень. Надайте оператору необхідний пакет документів для покупки короткого номера. Дочекайтеся закінчення процесу завершення договорів з операторами стільникового зв'язку, під час даного процесу ви можете якраз зайнятися налаштуванням обладнання та програмного забезпечення. Запустіть систему надання послуг, коли договору та обладнання будуть повністю готові.
3
Скористайтеся спеціальним сервісом оренди коротких номерів. В даному випадку ви можете вже прямо зараз почати надавати людям послуги з вашого номеру, а проблеми з договорами і обладнанням залиште орендодавцю. Звичайно ж, це вас не звільняє ні в якому разі від розкрутки своєї СМС-послуги, вам також доведеться затратити певну суму на рекламу, якщо ви хочете щоб сума оренди окупилася якомога швидше. Це зручно в тому випадку, коли номер потрібен в найкоротші терміни і на невизначений період часу.
Корисна порада
Використовуйте оренду номера.
Дуже часто виникають питання, де і як отримати короткий номер ? Використовують такі номер а в різних цілях, в основному для виклику екстрених служб або як інструмент для бізнесу, наприклад, для продажу контенту або надання послуг. Найбільшого поширення короткі номер а отримали в мережах стільникового зв'язку, користуються ними в основному в комерційних цілях. Існує декілька способів отримання короткого номер а.
Інструкція
1
Короткий номер можна отримати, звернувшись безпосередньо до оператора зв'язку. В цьому випадку процес отримання номер а може виявитися досить складним, т.к. більшість коротких номер ов вже зарезервовано різними рекламними компаніями, їх кількість не таке велике, крім того, розгляд заявки може затягнутися на кілька тижнів.
2
Другий спосіб - в набагато більш короткі терміни короткий номер можна отримати у компаній, які є партнерами оператора, наприклад, контент-провайдера або агентства мобільного маркетингу. В цьому випадку номер зазвичай надається негайно з числа наявних у запасі номер ів.
3
Нарешті, володарем коротких номер ов можна стати, отримавши спеціальну ліцензію, таку ж, як у компаній - партнерів, однак комерційні організації ними зазвичай не володіють. В цьому випадку будуть потрібні спеціальні комп'ютерні системи для обробки запитів на короткі номер а.
Корисна порада
Слід враховувати, що короткі номери не можна купити, їх надають в довгострокову або короткострокову оренду. При виборі короткого номера, крім його доступності для запам'ятовування, наприклад, «5555», необхідно заздалегідь поцікавитися історією його використання.