Як позбутися від мерехтіння.

Мерехтіння монітора може бути викликане невідповідністю установок відеокарти її можливостям і можливостям монітора. Також проблема може полягати у фізичній поломки.
Вам знадобиться
  • - драйвер монітора.
Інструкція
1
Для того щоб позбутися від мерехтіння монітора, перегляньте в інтернеті оптимальні настройки для вашої моделі монітора. Також вони іноді прописуються в що йде в комплекті документації. Зверніть увагу на налаштування дозволу і частоту оновлення екрану. Не встановлюйте налаштування вище зазначених показників, оскільки це може і бути якраз причиною мерехтіння.
2
Клацніть правою кнопкою миші на порожньому місці робочого столу вільному від ярликів і натисніть на ньому правою кнопкою миші. Виберіть «Властивості» і у вікні, перейдіть на вкладку «Параметри». Знайдіть регулятор дозволу екрану, налаштуйте його таким чином, щоб після цього він перестав мерехтіти.
3
Застосуйте і збережіть зміни. В даному меню також в додаткових настройках перевірте частоту мерехтіння монітора, встановіть необхідну кількість герц, якщо воно виставлено некоректно, неправильне налаштування даного параметра може зіпсувати вам зір і монітор.
4
Якщо ніякі програмні засоби тут не допомагають, перевірте кабель підключення до відеокарти. Найчастіше таке спостерігається при використанні аналогового сигналу. Переконайтеся в тому що в проводі відсутні ушкодження, також його штекери надійно зібрані і міцно прикручені до монітора і відеоадаптера.
5
Якщо монітор періодично мерехтить в певних іграх або додатках, поміняйте налаштування даної програми стосовно роботи з відеоадаптером, часто таке трапляється, коли встановлюють такий тип фільтрації текстур, з яким обладнання ледве справляється, або включена висока деталізація навколишнього світу. У будь-якому випадку переконайтеся в тому, що адекватно оцінюєте можливості відеокарти і монітора, зокрема касаемо ігор.
Корисна порада
Чи не ставте занадто високі налаштування фільтрації та деталізації в іграх, якщо у вас слабка відеокарта.
Зоряне небо завжди заворожує. Яскраві зірки, розташовані невисоко над горизонтом, мерехтять, переливаючись різними кольорами. Це особливо гарне видовище краще спостерігати відразу після дощу і в морозні ночі, коли на горизонті мало хмар.
Мерехтіння зірок - дивовижне видовище. Сучасні звіздарі прийшли до висновку, що мерехтіння ніяк не пов'язана із змінами, що відбуваються з зірками. В атмосфері існують холодні і гарячі потоки повітря. Там, де теплі шари проходять над холодними утворюються повітряні вихори, під дією яких світлові промені викривляються, і відбувається зміна положення звезди.Яркость зірки змінюється з тієї причини, що промені світла, що відхиляються неправильно, нерівномірно концентруються над поверхнею планети. При цьому весь зоряний краєвид постійно зміщується і змінюється через атмосферних явищ, наприклад, через вітер. Спостерігач же за зірками виявляється то в більш освітленій області, то, навпаки, у більш затіненій. Якщо ви хочете поспостерігати за мерехтінням зірок, то майте на увазі, що у зеніту при спокійній атмосфері можна лише зрідка виявити це явище. Якщо ви перекладете свій погляд на небесні об'єкти, розташовані ближче до горизонту, то виявите, що вони мерехтять набагато сильніше. Це пояснюється тим, що ви дивитеся на зірки через більш щільний шар повітря, і, відповідно, пронизливим поглядом більше число повітряних потоків. Ви не помітите змін кольору зірок, розташованих на висоті більше 50 °. Але виявите часта зміна кольору у зірок, що знаходяться нижче 35 °. Дуже красиво мерехтить Сіріус, переливаючись всіма кольорами спектра, особливо в зимові місяці, низько над горизонтом. Сильне мерехтіння зірок доводить неоднорідність атмосфери, що пов'язано з різними метеорологічними явищами. Тому багато хто думає, що мерехтіння пов'язано з погодою. Часто воно набирає силу при низькому атмосферному тиску, зниженні температури, збільшенні вологості і т.д. Але стан атмосфери залежить від такого великого числа різних факторів, що на даний момент не представляється можливим передбачати погоду по мерехтіння зірок. Це явище зберігає свої загадки і неясності. Передбачається, що воно посилюється в сутінки. Це може бути і оптичною ілюзією, і наслідком незвичайних атмосферних змін, які часто відбуваються в цей час доби. Є думка, що мерехтіння зірок обумовлено північним сяйвом. Але це дуже важко пояснити, якщо врахувати, що північне сяйво знаходиться на висоті більше 100 км. Крім того, залишається загадкою, чому білі зірки мерехтять менше, ніж червоні.