Як підключити звук на моніторі.

Багато монітори підтримують відтворення звуку на простих вбудованих в них колонках. Найчастіше такий варіант підключення прийнятний для офісних комп'ютерів, де неважливо якість і гучність звуку.
Вам знадобиться
  • - спеціальний кабель для підключення.
Інструкція
1
Налаштуйте на вашому комп'ютері звукову карту, якщо цього не було зроблено раніше. Встановіть драйвер, який зазвичай йде в комплекті з пристроєм або на одному диску з материнською платою в тому випадку, якщо адаптер внутрішній. Переконайтеся, що у вашій моделі монітора передбачено наявність колонок.
2
Знайдіть провід для їх підключення, попередньо подивившись, який роз'єм передбачений для входу. Найчастіше в моніторах використовується звичайний jack, при цьому підключення відбувається шляхом протягування проводу від нього до роз'єму звукової карти, відзначеного піктограмою навушників або відповідної абревіатурою.
3
Якщо у вашій моделі монітора передбачено підключення окремо лівої і правої колонок, підключіть їх до звукового пристрою вашого комп'ютера аналогічним чином, а в моніторі два дроти підключіть відповідний кольоровій схемі або умовним позначенням, якщо такі є. Найчастіше таким чином виконується підключення звуку в старих кинескопних моделях або в сучасних - тих, в яких є внутрішній TV-тюнер. Також деякі комп'ютери-моноблоки часто відрізняються порівняно непоганим звучанням вбудованих в них динаміків. У кожному разі, замінити повноцінну акустичну систему монітор не в змозі.
4
Налаштуйте гучність колонок монітора за допомогою відповідних кнопок на його передній панелі. Якщо це необхідно, встановіть драйвер монітора, що йде в комплекті з пристроєм, цілком можливо, у вас з'явиться додаткова утиліта настройки звуку.
5
Зверніть увагу, що більшість колонок моніторів не підтримують гарної якості звучання, тому, якщо ви збираєтеся дивитися на комп'ютері фільми або слухати музику, придбайте якомога швидше нові окремі колонки або скористайтеся навушниками.
Корисна порада
Не використовуйте погані колонки для прослуховування музики, це може нашкодити вашому слуху.