Як визначити зарядку акумулятора. Як дізнатися зарядку у акамулятора.

Рівень заряду акумулятора найчастіше визначається за допомогою спеціально вбудованих діодів-індикаторів, які своїм кольором повідомляють ту чи іншу інформацію про його стан.
Вам знадобиться
  • - зарядний пристрій.
Інструкція
1
Для того щоб визначити рівень заряду акумулятора, звертайте увагу на спеціально придумані для цих цілей індикатори. У деяких пристроях розташовані спеціальні світлодіоди, які певним кольором показують користувачеві той чи інший стан батареї. Найчастіше використовується зелений, жовтий і червоний кольори. Зелений показує, що рівень заряду максимальний або наближений до такого, жовтий - середній рівень заряду акумулятора пристрою, а червоний - нижче середнього, або навіть в деяких випадках пристрої намагається повідомити про найближче завершенні роботи. Найчастіше така система використовується і різними мережевими зарядними пристроями.
2
Якщо у вашому пристрої, що використовує батареї, мається спеціальний індикатор зі смужками, перегляньте на їх кількість. Воно означає кількість заряджених відсіків акумулятора. У міру використання пристрою їх кількість зменшується. Така система актуальна для мобільних телефонів, портативних плеєрів, навігаторів, електронних книг, планшетів і так далі. При повній їх заповнювання під час зарядки пристрій можна відключати від джерела подачі електрики.
3
Для того щоб визначити рівень заряду ноутбука, перегляньте стан відповідної піктограми в треї в області повідомлень панелі заду Windows (знаходиться в правому верхньому куті екрану). Щоб дізнатися залишилася тривалість роботи вашого ноутбука від акумулятора, просто наведіть на дану піктограму курсор.
4
Ви також можете отримати додаткові відомості, клацнувши по ній двічі лівою кнопкою миші. Також рівень батареї при її заряді показує сменяющая її піктограма роботи від мережі, наведіть на неї курсор, щоб дізнатися час, що залишився до повної зарядки та заповнену ємність акумулятора.
Корисна порада
Придбайте спеціальні зарядні пристрої для використання їх в автомобілі.