Як використовувати камеру з мобільника.

Камеру мобільного телефону можна використовувати не тільки для створення фотографій, але і при певному функціоналі телефону від неї можна довбати розширення можливостей мобільного пристрою.
Вам знадобиться
  • - ваш телефон з камерою;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Перевірте наявність у вашій моделі телефону фронтальної камери і можливість високошвидкісного підключення до інтернету. Скачайте на ваш телефон мобільну версію програми «Скайп» з офіційного сайту згідно використовуваної вами операційній системі мобільно пристрою.
2
Для завантаження скористайтеся наступним посиланням: http://www.skype.com/intl/ru/get-skype/on-your-mobile/. Також перевірте наявність вже встановленої програми в вашому смартфоні, оскільки в останніх версіях телефону «Скайп» вже мається в списку встановлених додатків, або посилання на його мобільну версію мається на закладках.
3
Завантажений файл скопіюйте в карту пам'яті вашого мобільного пристрою (у разі, якщо завантаження не вироблялася безпосередньо з телефону). Запустіть оглядач файлів і встановіть програму, виділивши даний інсталятор в вашому телефоні і натиснувши на «ОК».
4
Дочекайтеся закінчення процесу установки. Налаштуйте безлімітне високошвидкісне підключення, найкраще, есмлі у вас є функції. Дочекайтеся закінчення процесу установки. Налаштуйте безлімітне високошвидкісне підключення, найкраще, якщо у вас є функції 3G і Wi-Fi. Зареєструйтесь в системі, якщо це необхідно, або просто введіть свої дані в форму входу.
5
Зробіть відеодзвінок, задіюючи фронтальну камеру вашого телефону. Зверніть увагу, що за її відсутності за замовчуванням буде задіяна звичайна камера, але тут вже або співрозмовник не побачить вас, або ви його, вибирайте самі. Також фронтальні камери зручні для здійснення. Також фронтальні камери зручні для здійснення звичайних відеодзвінків, однак тут може бути задіяно лише підключення через вбудований 3G модем вашого телефону. Також багато моделей камер можна використовувати як веб-камери.
Корисна порада
Читайте інструкції.