Як підключити камеру від мобільного телефону.

Камеру мобільного телефону можна використовувати не тільки за її прямим призначенням. Можна підключити до комп'ютера, встановити додаткові утиліти і задіяти її в якості веб-камери.
Вам знадобиться
  • - бездротове з'єднання;
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Скачайте необхідне програмне забезпечення для вашого смартфона і комп'ютера. Виконайте пошук згідно моделі пристрою або версії встановленої в мобільний пристрій операційної системи. Друга програма на комп'ютері потрібна, щоб прописувати в ній настройки сполук, а оскільки воно буде виконуватися за допомогою бездротового підключення.
2
Заодно перевірте працездатність модулів Wi-Fi і Bluetooth на ваших пристроях, в залежності від того, що вам зручніше буде використовувати в даному випадку. Якщо камеру потрібно помістити на віддалене відстань то краще всього не використовувати Bluetooth-з'єднання, цілком можливо, що якість зв'язку буде поганим.
3
Перевірте завантажене вами програмне забезпечення на наявність вірусів. Інсталює програму в комп'ютер, а файл установник мобільно додатки скопіюйте в модуль пам'яті смартфона і запустіть установку звідти. Пропишіть всі необхідні настройки з'єднання в меню програм, створіть між пристроями.
4
Встановіть телефон зручним для вас способом, щоб він при цьому ще знаходився в зоні дії підключення. Зверніть увагу, що недолік такого способу - швидка розрядка акумулятора, стежте за ним, або просто підключіть за допомогою мережевого зарядного пристрою до джерела живлення. Також підключіть ноутбук до мережі при роботі з бездротовою веб-камерою.
5
Зверніть увагу, що і звичайні телефони можна підключити до комп'ютера як веб-камери, для цього переконайтеся при сполученні, що доступний режим підключення для використання камери телефону в комп'ютері. Таке характерно в основному при наявності у вас певного програмного забезпечення, що поставляється в комплекті. Проведіть настроювання відповідно інструкції.
Корисна порада
Перед встановленням програми в смартфон переконайтеся в сумісності платформ.