Як в'язати спицями светр. Зв'язати светр спицями.

Светр, пов'язаний вручну - це незвичайне виріб, який буде гріти вас не тільки в прямому сенсі, а й у переносному: в пов'язані вручну речі вкладають душу, і від цього їх цінність значно зростає. Ходити в холодну пору року в светрі, який ви пов'язали самі - особливе задоволення.
Вам знадобиться
  • спиці №7, гачок №5, 400 гр пряжі двох кольорів, схема
Інструкція
1
Почніть з в'язання спинки. Для цього наберіть пряжею, складеної втричі, 43 петлі на спицях. Пров'яжіть одинарної гумкою 14 рядів, а потім складіть разом пряжу двох кольорів і в'яжіть основний узор схеми.
2
В'яжіть цей узор 26 рядів, в кожному другому ряду закриваючи по три петлі і по одній петлі по одному разу. Від моменту убавленій зв'яжіть ще 26 рядів і на допоміжну спицю зніміть 15 петель з середини в'язання. Зв'яжіть два ряди, а потім закрийте лінії плечей - 10 петель з кожного боку.
3
Перед в'яжіть за тим же принципом, що і спинку, провязав наприкінці 6 рядів і закривши по 10 петель на плечових швах. Після цього почніть в'язати комір - для цього перенесіть на робочу спицю петлі горловини і виконайте правий плечовий шов.
4
Пров'яжіть петлі горловини переду і спинки, склавши пряжу втричі і зв'язавши 22 ряду звичайної гумкою. Закрийте петлі горловини і виконайте лівий плечовий шов.
5
Пройми рукавів обв'яжіть гачком стовпчиками без накиду. Другий ряд зв'яжіть чергуванням стовпчиків без накиду і повітряних петель. Знову візьміть спиці, наберіть десять петель і в'яжіть лицьовій в'язкою, підхоплюючи петлі пройми, полотно рукава.
6
Пров'яжіть 40 рядів, потім зв'яжіть гумкою 14 рядів і закрийте петлі. Таким же способом зв'яжіть другий рукав. З'єднайте шви рукавів і бокові шви светри.
7
Отпарьте виріб праскою - ваш светр, пов'язаний вручну, готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tQn2woQZymI
Магазини пропонують безліч товарів, але, як говориться, кращий подарунок той, що зроблений своїми власними руками. Зв'яжіть светр власними руками. Такого точно ні в кого не буде крім його власника.
Інструкція
1
Звичайно ж, потрібно для початку визначитися з фасоном. Існує безліч схем для в'язання, їх можна знайти як в друкованих виданнях, так і в інтернеті. В таких схемах зазвичай вказують витрата пряжі, розміри. Вибір пряжі в сучасних магазинах нічим не обмежує навіть саму буйну фантазію.
2
Для роботи нам знадобляться спиці і пряжа. Правильно підібрані спиці подарують вам море задоволення і не відіб'ють бажання займатися в'язанням далі. Наведемо загальні принципи вибору спиць. Потрібно звернути увагу на те, щоб їх кінчик був не надто гострим, тому як ви можете не тільки пошкодити пряжу, а й поранитися. Також спиці не повинні бути занадто важкими і повинні зручно лежати в руках. Їх поверхня повинна бути гладкою, щоб петлі під час в'язання легко ковзали, а на пряжі не залишалися затяжки. В деяких схемах для в'язання вказано, якими спицями краще в'язати.
3
Перед початком роботи було б непогано зробити невелику гімнастику для рук, щоб кров розігнати і трохи поліпшити моторику. Не варто забувати про здоров'я очей. Потрібно подбати про хороше освітлення. Починати в'язати краще з рукавів або спинки. Ну а далі справа за терпінням і старанністю. Підійдіть до справи з любов'ю, і у вас все вийде.
Корисна порада
Якщо ви ще зовсім не вмієте в'язати, зв'яжіть для початку що-небудь простіше, ніж светр. Час светрів прийде з досвідом.