Як розігнати КПК.

Компактні комп'ютери дуже зручні через свого основного достоїнства - невеликого розміру. Однак у пристрій таких маленьких габаритів не можна встановити потужні комплектуючі, тому КПК зазвичай сильно програють у порівнянні з ноутбуками або настільними комп'ютерами.
Інструкція
1
Існують програми, за допомогою яких можна дещо поліпшити продуктивність КПК. Широким набором можливостей для розгону КПК володіє програма Pocket Hack Master. Знайдіть програму і завантажте на жорсткий диск комп'ютера, а потім скопіюйте в пам'ять пристрою. Як правило, подібне програмне забезпечення можна знайти на сайті softodrom.ru або soft.ru. При завантаженні файлів обов'язково використовуйте антивірусне програмне забезпечення. Встановіть додаток в операційну систему КПК, запустивши файл з розширенням CAB.
2
Запустіть програму. Основне вікно Pocket Hack Master запропонує кілька розділів для налаштування: Speed configuration, Scale configuration, CPU load monitor, Set device speed, Application speeds, Process viewer. Зайдіть в розділ Speed configuration. Незважаючи на те, що інтерфейс програми англомовний, проблем з використанням не виникне.
3
Оберіть необхідну частоту роботи пристрою. У даному розділі можна протестувати встановлену частоту - зробіть це, так як при невірно виставлених параметрах КПК буде зависати. Відповідні налаштування можна відзначити як favorite. У розділі Set speed можна встановити частоту вручну. У розділі Application speed можна налаштувати частоту при роботі встановлених додатків. Внесені зміни будуть в силі тільки при запущеній програмі розгону. Тому встановіть прапорці в пунктах start automatically і minimize on auto start.
4
Не варто забувати, що розганяється пристрій буде споживати більше електроенергії, оскільки потужність його роботи підвищується. Не дивуйтеся, якщо при розгоні КПК час його роботи від батареї сильно знизиться. Також не варто забувати про те, що розгін подібних апаратів може привести до поломок. Розробники за замовчуванням встановлюють стандартні параметри системи, щоб не було навантаження на процесор. При розгоні стороннім програмним забезпеченням можуть виникати різні помилки в системі.