Як підписатися на канали.

Підписка на певні канали відбувається шляхом підключення того чи іншого пакету послуг телевізійної компанії на умовах своєчасної оплати та дотримання правил користування послугами.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - перелік телевізійних компаній вашого міста.
Інструкція
1
Перегляньте пропозиції компаній-постачальників послуг кабельного та цифрового телебачення. Уточніть, в комплект якого підключення входять необхідні вам для перегляду канали (зверніть увагу, що деякі з них доступні тільки для одного провайдера телебачення). Не обмежуйтеся тільки найвідомішими компаніями.
2
Ознайомтеся з умовами надання послуг, спеціальними пропозиціями, можливістю підключення додаткових каналів. У даному відношенні, звичайно ж, краще всього підійде супутниковий комплект телебачення, проте за якістю переданого зображення на даний момент кабельне займає перші позиції. У будь-якому випадку з'ясуйте все точно при дзвінку оператору.
3
Ознайомтеся з відгуками клієнтів розглянутих вами компаній, зокрема проживають недалеко від вас. Ви можете прочитати відгуки та обговорення послуг тієї чи іншої компанії на спеціальних міських порталах в розділах відповідної тематики.
4
Зателефонуйте за номером обраної вами компанії і залиште заявку на підключення потрібного вам комплекту телевізійних каналів. Оплатіть необхідну суму згідно підключеному вам тарифному плану обслуговування. Дочекайтеся, поки до вас прийдуть монтажники і встановлять необхідне обладнання.
5
Для того щоб внести в свій тарифний план обслуговування зміни, касаемо вашої підписки на певні канали, зв'яжіться зі службою технічної підтримки, номер якої буде вказаний в документах, надісланих вам при підключенні, або на офіційному сайті обслуговуючої вас компанії.
Корисна порада
Якщо вам доведеться періодично додавати нові канали, вибирайте супутникове телебачення.