Як увійти в сервісний режим телевізора.

Сучасні телевізори мають вбудований сервісний режим настройки параметрів зображення. В сервісному режимі також можна зробити діагностику телевізора. Перед внесенням будь-яких змін слід запам'ятати поточні налаштування.
Інструкція
1
Невірна настройка параметрів може привести до пропажі відеосигналу, тому алгоритм входу в сервісний режим непростою. Дізнайтеся вашу модель телевізора. Даний цифробуквене код можна знайти як на самому телевізорі, так і на упаковці пристрою або в супутньої документації. Перегляньте уважно всі документи, які були надані разом з телевізором. Для кожної моделі телевізора алгоритм дій свій.
2
Зайдіть в пошукову систему і введіть вашу модель телевізора і слова «сервісний режим». На сайтах обслуговування зразок http://master-tv.com/article/servise/можна знайти послідовність дій майже для всіх поширених моделей телевізорів. Також варто відзначити, що в інтернеті представлена велика кількість різних відео інструкцій, які дозволяють налаштовувати параметри телевізорів.
3
Знайдіть свою модель пристрою в списку, організованому за алфавітом. У точності повторите зазначену послідовність дій, щоб запустити сервісний режим настройки телевізора. Так для телевізора Samsung моделей CS-721 і CS-723 потрібно послідовно натиснути кнопки на пульті Picture Off, Sleep, P.Std, Mute, Picture On. На пульті може бути кнопка, яка називається Menu або на зразок. Уважно огляньте кнопки на пульті і прочитайте інструкцію.
4
Проведіть настроювання параметрів телевізора. Вийдіть з сервісного режиму передбаченим для вашої моделі способом. Найчастіше для цього потрібно натиснути на кнопку вимикання телевізора. Можливо, для тонкої настройки телевізора варто звернутися до фахівців. У сервісному центрі допоможуть відновити колишні налаштування, якщо вони були некоректно змінені, а також відрегулюють зображення по вашим побажанням.
Практично всі сучасні пристрої дозволяють використовувати сервісний режим. Розглянемо його на прикладі моніторів, в яких є можливість користувачеві самостійно виробляти регулювання зображення за допомогою сервісного режиму. Для цього на їх корпусах розташовуються органи управління.
Вам знадобиться
  • Інструкція виробника монітора для сервісних центрів.
Інструкція
1
Для входу в меню сервісного режиму необхідно відключити живлення монітора.
2
Потім натисніть кнопку MENU на панелі монітора і включити його. Протягом декількох секунд чекайте, не відпускаючи кнопки, поки на моніторі не відобразиться службова напис про відкриття службового блоку або меню.
3
Заходьте в меню і виробляєте необхідні настройки, звіряючись з інструкцією для сервісних центрів. Кожен виробник встановлює свої способи входу в службові режими, однак для більшості саме цей метод є найбільш часто іспользуемим.Может знадобитися інша комбінація і алгоритм запуску. Більш докладно про це можна дізнатися в сервісній документації на кожну модель.
Зверніть увагу
З сервісного режиму моніторів доступні дії, що класифікуються як оборотні, труднообратімим, і незворотні. Іншими словами, некваліфікована регулювання може привести до поломки монітора без можливості відновлення.
Корисна порада
Щоб розрядилися всі конденсатори в ланцюгах харчування монітора, вимикання найкраще робити за допомогою штепсельної вилки.