Як відправити картинку в Одноклассниках.

Особистий профіль у соціальній мережі «Однокласники» дає можливість спілкуватися, причому, не тільки за допомогою простої переписки. Ви можете проявити і свої творчі здібності, створюючи, наприклад, картинки з смайликів.
Вам знадобиться
  • - аккаунт в «Однокласники»;
  • - підключена послуга «Платні смайлики»;
  • - додатки «Листівки».
Інструкція
1
Додати картинку на сторіночку іншого користувача можна як безкоштовно, так і платно. Отже, щоб відправити картинку, створену з платних смайликів, для початку заплатите за цю послугу. Замовити її можна за допомогою СМС повідомлення, вартість якого буде відрізнятися в залежності від оператора. Майте на увазі, доступ до платних смайликів буде обмежений, після закінчення відведеного терміну за них треба заплатити знову.
2
Щоб користуватися послугою, зайдіть на сторінку в однокласниках і натисніть на значок «Написати повідомлення». У меню, знайдіть функцію «Додаткові смайлики», тепер вибирайте будь-який з них і складайте свою композицію.
3
Якщо ви не бажаєте витрачати гроші, скористайтеся можливістю відправити безкоштовні малюнки. З безкоштовних смайликів теж можна скласти оригінальну картинку, але такі зображення будуть менш барвистими. Скористайтеся ще одним варіантом - малюйте картинки простими символами, наприклад, буквами, цифрами, знаками пунктуації.
4
Зверніть увагу, в соціальній мережі «Однокласники» можна відправити картинку, використовуючи безкоштовні додатки. Для цього на своїй сторінці знайдіть розділ «Додатки» - він третій зверху. Потім виберіть відповідні листівки та надсилайте картинки користувачам.
5
Натисніть на кнопку з обраним додатком і дочекайтеся його завантаження. Підходящу картинку можна знайти у відповідній тематиці по категоріям. Рубрик в будь-якому з додатків безліч, просто наведіть курсор на будь-яку з них, а потім натисніть лівою клавішею мишки. Майте на увазі, обрана картинка відкриється в повний розмір.
6
Далі ви побачите список друзів, з якого можете вибрати одного чи кількох людей. Після чого на його імені з'явиться підсвічування, а нижче рядок, де можна вписати привітання, додати до нього фон рамки. Відправляйте картинку адресату, натиснувши кнопку «Ок».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ErXHfrwv3Ks
Корисна порада
Вашому другу спочатку прийде повідомлення про те, що йому відправлена листівка. Щоб її подивитися, йому необхідно натиснути кнопку «Запустити». Картинка відкриється з вказаним ім'ям відправника і часом відправлення.