Як підняти проксі сервер.

Проксі-сервери необхідні для здійснення підключення до інтернету через певний комп'ютер або роутер. Іноді їх використовують в ситуаціях, коли необхідно з'єднатися з певним ресурсом, використовуючи уявні IP-адреси.
Вам знадобиться
  • Програма 3proxy.
Інструкція
1
Зазвичай проксі-сервери створюються і налаштовуються за допомогою спеціальних утиліт. Скачайте програму 3proxy і встановіть її собі на комп'ютер. Тепер знайдіть в розпакованому архіві файл 3proxy.cfg. Основну роботу ви будете виконувати саме з ним. Відкрийте даний файл за допомогою програми «Блокнот» або WordPad (можна використовувати інший доступний текстовий редактор).
2
У вас повинен бути комп'ютер, підключений до інтернету і мережного концентратора. До останнього влаштуванню необхідно підключити інші ПК, які мають отримати доступ в мережу. Поверніться до вашого "конфігу" і введіть в нього внутрішній IP-адреса мережевого адаптера, сполученого з концентратором. Для цього пропишіть рядок internal 192.168.0.1.
3
Вкажіть зовнішній IP-адресу, виданий вам провайдером. Його ви можете подивитися, натиснувши кнопку «Відомості» в меню з'єднання з інтернетом. Введіть команду external 200.180.151.121. Цифри означають шуканий IP-адресу.
4
Якщо ви знаєте адреси DNS-серверів, які використовує ваш провайдер, то введіть їх значення в файл. Ці дані можна знайти в вищеописаному меню. Команда буде виглядати так: nserver 223.163.101.15. Після цього введіть команду ncashe і поставте навпроти неї достатньо велике число, яке представляє собою ступінь цифри 2.
5
Тепер введіть IP-адреси комп'ютерів, які повинні отримати доступ в інтернет. Їх необхідно вводити через кому, прописавши попередньо команду allow. Збережіть зміни у файлі і запустіть програму. Пам'ятайте про те, що вам може знадобитися замінити деякі параметри. Якщо вам буде виданий другий IP-адресу, то введіть нове значення, замінивши рядок external 200.180.151.121. Використовуйте внутрішні IP-адреси, що відрізняються тільки останнім сегментом. Це прискорить обробку даних програмою.