Як завантажити фото в пошті. Як завантажити файли з комп'ютера в поштову скриньку.

Більшість користувачів інтернету воліє електронну пошту натомість більш старому «паперовому» аналогу. Свою електронну скриньку можна прикрасити, додавши підпис і аватар. Для цього не потрібна установка додаткових програм, достатньо скористатися будь-яким браузером.
Вам знадобиться
  • Аккаунт на Яндекс.Почта.
Інструкція
1
Щоб додати фотографію замість сірого зображення необхідно перейти на сторінку профілю. Для цього відкрийте стартову сторінку пошукової системи «Яндекс» і натисніть на посилання «Пошта» в лівому блоці або перейдіть за посиланням http://mail.yandex.ru. На завантажившись сторінці, швидше за все, вам доведеться ввести свої реєстраційні дані, а саме логін і пароль. Після їх введення натисніть кнопку «Увійти».
2
У правому верхньому куті натисніть посилання "Налаштування» (знаходиться під назвою поштової скриньки). На сторінці, що з'явилася ви побачите 7 розділів. Натисніть по іконці з назвою «Інформація про відправники» (коментар до розділу «Ваше ім'я, адресу, підпис і портрет»).
3
У правому стовпці перейдіть до блоку «Мій портрет» і натисніть одну з двох кнопок («Завантажити портрет» або «Сфотографуватися»). При виборі першого варіанту вам слід знайти будь-яке зображення, яке ви хотіли б бачити замість сірого прямокутника. У другому випадку перед вами з'явиться вікно читання інформації, поступаемой з веб-камери. Якщо такої у вас немає, рекомендується скористатися завантаженням особистої фотографії стандартним способом.
4
У вікні, виберіть картинку і натисніть клавішу Enter. Після її завантаження ви побачите, як виглядатиме нове зображення. Для додавання підпису до кожного з повідомленням, надісланим вами, перейдіть до блоку «Підпис в кінці листа» і введіть кілька фраз або пропозицій.
5
Щоб зберегти всі внесені зміни натисніть відповідну кнопку внизу сторінки. Для повернення в папку «Вхідні» натисніть однойменну посилання поруч з написом «Налаштування збережені». Для перевірки відображення фотографії в листі відправте повідомлення на електронну адресу друга або свій другий ящик з проханням розповісти про зміни.