Як малювати кистями.

Кисті в Фотошопі - це універсальний і багатофункціональний інструмент редагування фотографій і зображень, малювання, створення унікальних фотоефектів і візуальних прикрас картин. Кисті можуть імітувати різні художні прийоми, а можуть додавати вашим фотографіям додаткові візерункові рамки і фрагменти, штампи, і багато іншого.
Інструкція
1
Кистей існує величезна безліч, і ви в будь-який момент можете перетворити на кисть власними руками намальований візерунок. У цій статті ми розповімо вам, як працювати з інструментом кисті в Фотошопі і видозмінювати готові кисті відповідно до вимог вашого малюнка.
2
Щоб відкрити бібліотеку попередньо встановлених кистей Фотошопа і перетворити кисті, що знаходяться в ній, на власний розсуд, відкрийте панель кистей (Brushes) і відкрийте розділ Brush tip shape.
3
Ви побачите декілька показників - діаметр, жорсткість і інтервал кисті. Ці показники можна рухати в довільному порядку, домагаючись найбільш підходящого виду обраної вами кисті. Показник інтервалу (Spacing) дозволяє зменшити або розширити відстань між кожною точкою кисті.
4
Також ви можете змінити параметри кута і округлості (angle і roundness). Кут можна міняти від -180 ° до + 180 °, а зміна округлості змінює форму кисті. Що значення - тим круглее кисть.
5
Щоб зробити зміни постійними характеристиками кисті, збережіть її як нову кисть, тому що в противному випадку зміни будуть діяти тільки до наступного запуску Фотошопа або до вибору іншої кисті.
6
Спробуйте міняти в різних кистях різні параметри і дивитися, як змінюється їх форма і фактура. Експериментуючи з параметрами модифікації кистей, можна створювати цікаві та оригінальні візуальні ефекти.