Як підключити інтернет на ноутбуці Samsung.

Мобільні комп'ютери поступово набувають все більшої популярності. У зв'язку з цим у багатьох користувачів виникає необхідність підключати дані пристрої до інтернету. Зробити це можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi роутер.
Інструкція
1
Краще всього використовувати роутер для створення бездротової мережі Wi-Fi. Це пристрій дозволяє підключити до інтернету одразу декілька мобільних і стаціонарних комп'ютерів. Одночасно з цим, вам не доведеться постійно підключати до ноутбука мережевий кабель, що дозволить зберегти мобільність комп'ютера.
2
Придбайте Wi-Fi роутер. В даному випадку можна використовувати практично будь-який пристрій, яке підходить для роботи з вашим провайдером. Підключіть вибраний роутер до мережі змінного струму. З'єднайте з роз'ємом WAN кабель доступу до інтернету.
3
Знайдіть на корпусі роутера порт LAN і підключіть до нього мережевий кабель. Другий його кінець з'єднайте з мережевою картою ноутбука. Увімкніть мобільний комп'ютер і запустіть інтернет-браузер після завантаження операційної системи. Введіть 192.168.0.1 (192.168.1.1) в url-рядок програми і натисніть клавішу Enter. У меню, заповніть поля Login і Password.
4
Відкрийте меню Internet Setup і виберіть пункт Manual Internet Connection Setup. Знайдіть поле My internet connection is і виберіть тип передачі даних, який використовує ваш провайдер. В даному прикладі це буде протокол PPPoE. Встановіть галочку поруч з пунктом Dynamic PPPoE. Введіть ім'я користувача і пароль для успішної авторизації на сервері провайдера.
5
Знайдіть поле Connect Mode Select і встановіть для нього значення Always. Збережіть настройки. Перейдіть в меню Wireless Setup. Відкрийте пункт Manual Wireless Connection Setup. Виберіть параметри роботи вашої бездротової точки доступу. Ці дані не залежать від використовуваного провайдера. Вкажіть такі параметри мережі, щоб до неї могли підключитися ваші мобільні комп'ютери. Краще використовувати тип радіосигналу 802.11 b/g/n (mixed) і варіант шифрування WPA-Personal.
6
Збережіть настройки роутера і перезавантажте обладнання, відключивши його від мережі змінного струму. Після завантаження Wi-Fi роутера відкрийте меню Status і перевірте активність з'єднання з інтернетом. При підключенні ноутбука до мережі виберіть використання динамічного IP-адреси.