Як встановити календар на сайт. Як зробити календар для сайту на ютубі.

Сьогодні веб-майстер може оформити головну сторінку свого сайту по своєму смаку навіть за умови, що він новачок. Встановити календар, годинник або будь-який інший елемент досить просто, для цього достатньо згенерувати спеціальний код на сторінці інтернет-сервісу і скопіювати його в файли сайту.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленим інтернет-з'єднанням.
Інструкція
1
В якості спеціального інтернет-сервісу варто скористатися сайтом «Календар подій». Він дозволяє створити не тільки стандартний календар, але і додати в нього власні дати або список дат, відомих всьому світу. Сервіс не вимагає реєстрації, що дозволяє за лічені секунди створити код календаря і вставити його на свій сайт.
2
Перейдіть за наступним посиланням http://www.calend.ru/informer, щоб почати формування зовнішнього вигляду календаря. На завантаженої сторінці вашій увазі буде представлено 3 розділи: «Тематичний» графічний інформер »,« Свята сьогодні »графічний інформер» і «Настроюваний інформер». Перші два види інформерів працюють на будь-яких платформах, а третій виключає безкоштовні блоги (жж, Лі.ру, блогі.мейл і т. Д.).
3
Часто використовуваним інформером є перший варіант, перейдіть до його налаштуванні. У випадаючому списку виберіть будь-який пункт з 3 категорій. Категорії мають наступний ранжування: «Свята віросповідання», «Загальні свята» і «Свята певної країни». Після вибору одного з пунктів в поле «Код інформера» з'явиться заповітний код, який необхідно скопіювати в один з файлів вашого сайту.
4
Наступний варіант інформера дозволяє вибрати тип відображуваного змісту: «Свята» або «Іменини та свята». Тут всього 4 пункти в списку, на відміну від першого варіанту інформера. Виберіть опцію та скопіюйте значення параметра «Код інформера». Для цього перекажіть курсор на це поле і натисніть клавіші Ctrl + A (виділити все).
5
В останньому варіанті інформера кількість налаштувань збільшується. По черзі заповніть 3 блоки: «Тип настроюваного інформера», «Складові інформера» і «Назви атрибутів class». Потім натисніть кнопку «Згенерувати код» і скопіюйте отриманий код для вставки.
Календар в сторінках сайту може виконувати не тільки інформаційну функцію, а й бути привабливою частиною дизайну. Якщо у вас немає готового компонента, то підібрати в мережі привабливий варіант з необхідним набором функціональних можливостей зовсім не важко.
Інструкція
1
Скористайтеся готовим флеш-календарем, якщо хочете вставити в сторінки сайту красивий елемент з мінімальними зусиллями. Завантажити його можна, наприклад, тут - http://www.flashscope.com/blog/free-flash-interactive-calendar-components. На сайті FlashScope можна взяти готовий флеш-компонент, який не потребує попередньої налаштуванні або підключенні будь-яких додаткових скриптів. Але якщо у вас є достатні навички роботи з fla-файлами і екшен-скриптами, то тут же можна скачати і вихідні коди календарів і самостійно змінити їх оформлення та функціональні можливості.
2
Виберіть той варіант календаря, який вас більше влаштовує, скачайте його в свій комп'ютер, якщо є бажання - відредагуйте. Готовий файл з розширенням swf, завантажте на сервер вашого сайту. Це найпростіше зробити за допомогою файл-менеджера в панелі хостинг-провайдера або в системі управління сайтом. У цьому випадку крім браузера нічого не доведеться використовувати. Але можна скористатися і спеціальною програмою - ФТП-клієнтом.
3
Підготуйте HTML-код, який повинен відображати завантажений флеш-компонент в сторінках сайту. Мінімально достатній для цього набір тегів можна записати, наприклад, так:

Тут двічі вказані розміри календаря - вам потрібно замінити в обох парах тегів width і height числа 300 розмірами вашого календаря. Також в двох місцях вказано ім'я файлу (flashCal.swf) - його теж треба поміняти на назву завантаженого swf-файлу. Якщо ви помістили його не в ту ж папку, в якій розміщена і сама сторінка, то треба вказати і шлях до цієї папки.
4
Вставте підготовлений HTML-код в потрібну сторінку сайту. Це зручно робити в онлайн-редакторі сторінок системи управління сайтом. Після того, як відкриєте потрібну сторінку в такому редакторі, переведіть його в режим редагування HTML-коду, і вставте в потрібне місце код флеш-компонента. Потім збережіть сторінку, і на цьому процедура вставки календаря буде завершена.Еслі ви не використовуєте систему управління сайтом, то можна відредагувати сторінку в звичайному текстовому редакторі, скачавши до себе в комп'ютер, а потім зберегти зміни та завантажити сторінку назад.