Як переключити канали без пульта. Який кнопкою перемикати канали на ресівері без пульта.

Практично кожна модель сучасного телевізора оснащена пультом дистанційного управління, який відкриває користувачеві доступ до додаткових налаштувань крім віддаленого перемикання рівня гучності і каналів.
Вам знадобиться
  • - керівництво до вашого телевізора.
Інструкція
1
Знайдіть на передній панелі телевізора кнопки перемикання каналів і рівня гучності. Більшість моделей підтримують наявність простих кнопок управління телевізором без участі пульта дистанційного керування, проте вони не завжди бувають помітні на перший погляд.
2
Також перегляньте наявність кнопок з лівого або з правого (рідше) сторони телевізора. Також перемикання може бути доступно з нижньої сторони передньої панелі корпусу телевізора. Оскільки тут все індивідуально для кожної моделі перегляньте посібник користувача, що йде в комплекті, якщо таке є, або замовте його на офіційному сайті виробника.
3
Якщо у вас не працює пульт дистанційного керування, віднесіть його в ремонтну майстерню або придбайте новий в магазинах продажу побутової техніки або замовте його в інтернеті. Також ви можете спробувати використовувати пульт від іншої моделі або виробника для перемикання каналів і рівня гучності; в більшості своїй вони підходять один одному.
4
Також часто для перемикання каналів можна використовувати пульти не тільки від телевізорів, а й від музичних центрів, DVD-програвачів, ресиверів, відеомагнітофонів і так далі. Якщо ви не можете знайти вашу модель пульта в магазинах, ви можете замовити її в інтернеті або домовитися про постачання з місцевими магазинами продажу побутової техніки.
5
Якщо вам потрібно без пульта переключитися в режим AV, зверніть увагу, що навряд чи дана дія буде вам доступно з панелі на лицьовій або бічній стороні телевізора. Тут можлива тільки лише подача 12 В на восьмий контакт SCART-роз'єму, якщо такий передбачений вашою моделлю. Будьте тут гранично уважні і переконайтеся в наявності у вас необхідних навичок для виконання даної операції.
Корисна порада
Не купуйте пульти ДУ на ринках.