Як підтвердити e-mail.

Підтвердження e-mail адреси часто потрібно на тематичних форумах. Після виконання цієї операції, ваша реєстрація вважається невипадковою і не розцінюватиметься як активація аккаунта, що розсилає спам.
Вам знадобиться
  • - реєстрація на сайті;
  • - електронна пошта.
Інструкція
1
Після переходу на головну сторінку форуму натисніть кнопку «Реєстрація» і заповніть порожні поля в міру необхідності (обов'язкові поля позначені зірочками). По завершенні реєстрації вам буде запропоновано прослідувати до свого електронного ящика, на який було вислано спеціальне лист з кодом підтвердження або з аналогічною за дією посиланням.
2
На сторінці поштового сервісу введіть логін і пароль, якщо цього не було зроблено заздалегідь. Перейдіть в папку «Вхідні» і відкрийте найостанніше лист (у списку листів воно буде відображатися першим серед непрочитаних). Ознайомтеся з текстом листа, в ньому будуть вказані ваші реєстраційні дані. Натисніть посилання або виділіть код і скопіюйте його в буфер обміну (натисканням клавіш Ctrl + C).
3
На завантаженої сторінці ви побачите повідомлення про успішне підтвердженні адреси електронної пошти. Поверніться на сторінку реєстрації, якщо необхідно вставити код підтвердження. Вставку коду можна здійснити за допомогою поєднання клавіш Ctrl + V або Shift + Insert. Натисніть клавішу Enter.
4
Тепер ви можете вступати в обговорення на форумі, як повноправний його користувач. Правда, не які функції вам можуть бути недоступні. Останнім часом почастішали випадки використання певного ліміту повідомлень для нових користувачів. Це пов'язано з проплаченими реєстраціями і спамом в коментарях або наявності посилань в підписі до профілю.
5
Може так вийти, що заповітне лист не приходить. В цьому випадку рекомендується перевірити папки «Спам» або «Дистанційні». Якщо лист виявилося в одній з цих директорій відкрийте його або позначте і натисніть кнопку «Не спам» або «Повернути під Вхідні». Потім натисніть посилання або скопіюйте код, як було описано вище.
6
Щоб почати читати і писати на форумі необхідно пройти процедуру авторизації - ввести логін і пароль. Також рекомендується поставити позначку на чекбоксі «Запам'ятати мене» і натиснути клавішу Enter.