Як назвати танець. Як можна назвати свою танцювальну групу і назви.

Танець - це музика душі. Танцювати можна де завгодно і під що завгодно. Це викид емоцій, гарного настрою. А якщо танець до того ж і костюмовані, то він виглядає просто чудово. Танці можна ставити як в професійних групах, так і в звичайних танцювальних гуртках, і навіть в дитячих садах і школах.
Вам знадобиться
  • Музичне оформлення танцю
  • Інформація в книгах або в мережі інтернет
Інструкція
1
Назва танцю залежатиме від багатьох чинників. Один з них - це виконавці танцю. Якщо танець виповнюється дитячим колективом, то в назві танцю можуть бути зменшувально-пестливі суфікси, або назви іграшок. Якщо в танці використовується додатковий інвентар, то саме просто назва - "Танець з чимось".
2
Якщо ж танець поставлений для професійних танцюристів, то в цьому випадку можна назвати танець словом на іноземній мові, можливо, як один з видів основної використовуваного стилю танцю.
3
Також при виборі назви можна відштовхнутися від костюмирования танцюристів. Адже якщо костюми, наприклад, історичні, то можна назвати танець такою ж назвою, як у ті часи, коли танцювали саме в цих костюмах.
4
Ще один спосіб - можна назвати танець повністю протилежним словом, щоб вийшов непередбачуваний танець-жарт, коли глядачі чекають один характер виступу, а їх увазі пропонується зовсім інше. Ефект може бути разючий.
5
У будь-якому випадку назва танцю - це складна задача. І, можливо, є сенс визначати назва танцю мозковим штурмом виконавців, а потім вибирати найкраще назва.