Як зробити сальник.

Своїми руками можна зробити сальник практично для будь гідравліки, головне - мати посидючість і велике бажання. Щоб сальник превосходно виконував свої функції, гальмівна рідина не протікала, поставтеся до справи з усією серйозністю.
Інструкція
1
Для початку підберіть гуму. Можна використовувати звичайні гумові прокладки для водяного крана, які легко гнуться і є досить міцними, але майте на увазі, вони повинні бути виконані з масло-стійкої гуми. В іншому випадку, термін служби вашого сальника закінчиться дуже швидко.
2
Візьміть дриль, затисніть стержень, на який поміщена прокладка. Увімкніть інструмент і за допомогою гострого ножа попрацюйте над гумкою таким чином, щоб вона стала схожою на стандартну. Зробіть нижню частину товщиною приблизно з пластикову шайбу, під поршнем товщину можна трохи додати.
3
Зашліфуйте краю поршня нулевкой так, щоб вони стали досить рівними і гладкими. Це забезпечить його хорошу роботу надалі. Вгорі стінки поршня зсередини сточите до гострого кута. Зовні поршень повинен розширюватися по напряму вгору приблизно так само, як стандартний.
4
Простежте за тим, щоб сальник був щільно затиснутий пластиковою кришкою з пружиною, щоб запобігти можливим протікання. Отвір в середині повинно щільно облягати алюмінієвий поршень.
5
Якщо хід поршня тугий, то спробуйте розібрати конструкцію і прокачати з використанням змазки, поршень повинен почати ходити без зусиль. Якщо протікання ви не виявили, і хід поршня у вас не занадто тугий, то можете залишити все, як є. Однак будьте гранично обережні: занадто важкий хід поршня може привести до його пошкодження, що спричинить за собою покупку нового.
6
Якщо ви помітили протечку, то, швидше за все, вам доведеться ще попрацювати з поршнем. Справа може бути в пошкодженні поршня при складанні, наприклад, в ньому можуть бути отвори або зігнутості. Такий поршень не придатний до подальшого використання.
7
Якщо ручка рухається досить легко, протікань не спостерігається, то вас можна привітати з хорошим результатом. Ви все зробили правильно.